Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rafal super zmiany :kox:

A widzę że z podświetleniem nieźle pojechałeś, takie nie wielkie detale a cieszą oko :naughty:

Sprzedaj te BBS'y i bier od mnie 19" :decayed:

Jak wyrezałeś to podświetlenie z tyłu dla pasażerów, miałeś tam już lampki fabrycznie i zapodałeś tylko ledy :mysli:

Opublikowano

Rafal super zmiany :kox:

A widzę że z podświetleniem nieźle pojechałeś, takie nie wielkie detale a cieszą oko :naughty:

Sprzedaj te BBS'y i bier od mnie 19" :decayed:

Jak wyrezałeś to podświetlenie z tyłu dla pasażerów, miałeś tam już lampki fabrycznie i zapodałeś tylko ledy :mysli:

19" i będziesz mógł siano w na wozie wozić :decayed: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 15:12_________________________________________________a gaziu wciągnie 20 literków :decayed:

Opublikowano

Bardzo zadbana ta twoja furka... Gratki modów... Pozdr

Opublikowano
  • Autor

zmień te felgi BBS ma ładniejsze wzory :good:

ktoś chętny na zakup? :naughty:

za ile wystawiasz?

za 1400 puszczę bez żalu :wink4:

Jak wyrezałeś to podświetlenie z tyłu dla pasażerów, miałeś tam już lampki fabrycznie i zapodałeś tylko ledy

z tyłu tylko włożyłem ledy bo lampki były

Sprzedaj te BBS'y i bier od mnie 19"

jak by były 18' to bardzo chętnie :decayed:

Bardzo zadbana ta twoja furka... Gratki modów... Pozdr

dzięki :)

Opublikowano

Rafał a radio zmieniasz ? na jakieś ori co by na FIS-ie wyświetlało górną linię

Opublikowano
  • Autor

Rafał a radio zmieniasz ? na jakieś ori co by na FIS-ie wyświetlało górną linię

myślałem raczej kupić coś z tego

http://www.alpine.com.pl/produkty/product-singleview/digital-media-receiver/ida-x311.html

albo

http://www.clarion.com/pl/pl/products/2010/audio/source_unit/mecha_free/FB289RBT/pl-pl-product-pf_1259411663860.html

ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku :mysli:

Opublikowano

Osobiście ja wole ori radio ale to zależy dla kogo co jest ważne. Mam Concerta I Plus i dla mnie jest wystarczający no i fajnie się prezentuje w konsoli do tego zmieniarka no i wyświetlanie na FIS działa.

Opublikowano

Rafał a radio zmieniasz ? na jakieś ori co by na FIS-ie wyświetlało górną linię

myślałem raczej kupić coś z tego

http://www.alpine.com.pl/produkty/product-singleview/digital-media-receiver/ida-x311.html

albo

http://www.clarion.com/pl/pl/products/2010/audio/source_unit/mecha_free/FB289RBT/pl-pl-product-pf_1259411663860.html

ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku :mysli:

Ten pierwszy Alpine jest :kox: ale poszukaj w czerwonym podświetleniu ^^ w nocy się pięknie zgra :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rafał a radio zmieniasz ? na jakieś ori co by na FIS-ie wyświetlało górną linię

myślałem raczej kupić coś z tego

http://www.alpine.com.pl/produkty/product-singleview/digital-media-receiver/ida-x311.html

albo

http://www.clarion.com/pl/pl/products/2010/audio/source_unit/mecha_free/FB289RBT/pl-pl-product-pf_1259411663860.html

ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku :mysli:

Ten pierwszy Alpine jest :kox: ale poszukaj w czerwonym podświetleniu ^^ w nocy się pięknie zgra :good:

jeśli Alpine to tylko w czerwieni :good:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:38_________________________________________________miało być inne radyjko jest inne - fundusze niestety na więcej nie pozwoliły :disgust:

ale jestem miło zaskoczony bo gra naprawdę dobrze :)

Alpine CDE-120RR

dscf2298n.th.jpgdscf2303.th.jpg

Opublikowano

Dobre radyjko, przynajmniej współgra z kokpyytem :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w końcu zabrałem się za kratki :tongue4:

DSCF2401.jpg

wpadły też Battalionowe dywany :decayed:

dscf2391z.th.jpg

Opublikowano

kratki dają efekt :kox: w nocy szczególnie

Opublikowano
  • Autor

kratki dają efekt :kox: w nocy szczególnie

dobrze mówisz - specjalnie wieczorkiem zrobiłem sobie rundkę żeby nacieszyć oko :kox:

Opublikowano

kratki dają efekt :kox: w nocy szczególnie

dobrze mówisz - specjalnie wieczorkiem zrobiłem sobie rundkę żeby nacieszyć oko :kox:

bierzesz polifty przod valeo ? :naughty:

Opublikowano

I jak te dywany?

Dają radę z niepasującymi stoperami? Nie przesuwają się?

Ja jeszcze moich nawet nie zamontowałem, przez tego avanta na dywaniku pasażera :disgust:

Opublikowano
  • Autor

kratki dają efekt :kox: w nocy szczególnie

dobrze mówisz - specjalnie wieczorkiem zrobiłem sobie rundkę żeby nacieszyć oko :kox:

bierzesz polifty przod valeo ? :naughty:

niestety nie :no:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:37_________________________________________________

I jak te dywany?

Dają radę z niepasującymi stoperami? Nie przesuwają się?

Ja jeszcze moich nawet nie zamontowałem, przez tego avanta na dywaniku pasażera :disgust:

ale u mnie stopery pasują - nic się nie suwa :good:

Opublikowano

ładne autko

lampy przód wymień na polift

A grill od S4 wygląda zajefajnie :gwizdanie: a ja swój sprzedałem ;(

Opublikowano

Rafal chcesz montowac stożek :mysli: czy wolisz wkładkę K&N?

Opublikowano
  • Autor

lampy przód wymień na polift

taki też mam plan :wink4:

Rafal chcesz montowac stożek :mysli: czy wolisz wkładkę K&N?

chyba jak już to stożek

a Ty o czym myślisz?

Opublikowano

lampy przód wymień na polift

taki też mam plan :wink4:

Rafal chcesz montowac stożek :mysli: czy wolisz wkładkę K&N?

chyba jak już to stożek

a Ty o czym myślisz?

no też bym chciał stożek tylko trzeba tam lekką rzeźbę zrobic :confused4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:19_________________________________________________no i jakiej firmy :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.