Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

lampy przód wymień na polift

taki też mam plan :wink4:

Rafal chcesz montowac stożek :mysli: czy wolisz wkładkę K&N?

chyba jak już to stożek

a Ty o czym myślisz?

no też bym chciał stożek tylko trzeba tam lekką rzeźbę zrobic :confused4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:19_________________________________________________no i jakiej firmy :mysli:

nic za darmo :decayed:

a co do firmy to jeszcze się nie orientowałem

Opublikowano

pewnie K&N

Opublikowano

ja tam wole zabudowe niz dzwiek ;)

Moje plany to coś takiego: :kox:

070520091018.th.jpg

Części już zakupione teraz czekam na dostawę i malunek jakiś murze sobie wymyslec :decayed:

a wy chcecie takie cudo zniszczyć stożkiem :thumbdown::tongue4:

Opublikowano

ja tam wole zabudowe niz dzwiek ;)

Moje plany to coś takiego: :kox:

070520091018.th.jpg

Części już zakupione teraz czekam na dostawę i malunek jakiś murze sobie wymyslec :decayed:

a wy chcecie takie cudo zniszczyć stożkiem :thumbdown::tongue4:

racja i na odpust od razu :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

ja tam wole zabudowe niz dzwiek ;)

Moje plany to coś takiego: :kox:

070520091018.th.jpg

Części już zakupione teraz czekam na dostawę i malunek jakiś murze sobie wymyslec :decayed:

a wy chcecie takie cudo zniszczyć stożkiem :thumbdown::tongue4:

:good:

Baldur a na filtr powietrza zamawiałeś :mysli:

w dziale inne auta ktos opisał lanosa :decayed: i wprowadził modyfikacje typu stozek na hamowni wzgledem serii mocy mu odjeło

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195361.0

zakładajcie dalej stozki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja tam wole zabudowe niz dzwiek ;)

Moje plany to coś takiego: :kox:

070520091018.th.jpg

Części już zakupione teraz czekam na dostawę i malunek jakiś murze sobie wymyslec :decayed:

a wy chcecie takie cudo zniszczyć stożkiem :thumbdown::tongue4:

oj na takie coś to ja raczej się nie odważę... :decayed:

w dziale inne auta ktos opisał lanosa :decayed: i wprowadził modyfikacje typu stozek na hamowni wzgledem serii mocy mu odjeło

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195361.0

zakładajcie dalej stozki :decayed:

stożek albo będzie albo nie - na pewno przed ostateczną decyzją trzeba będzie się poradzić kogoś kto się na tym zna :wink4:

Opublikowano

nie kowi ale już znalazłem na allegro obecnie inne wydatki lampki i obszycie + te obudowy silnika jedna z ASO (dzięki twojej pomocy) wiec trochę poczekam

Opublikowano

Jedna z najładniejszych 2.6 V6 na forum :kox: :kox: :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jedna z najładniejszych 2.6 V6 na forum :kox: :kox: :kox:

ależ dziękuję :rolleyes::decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________delikatna kosmetyka :decayed:

dscf2403c.th.jpgdscf2407x.th.jpg

i odj@bałem sobie jeszcze coś takiego co mi się nawet widzi :kox:

dscf2408.th.jpg

stary vs nowy

dscf2412u.th.jpg

tylko muszę jeszcze zdjąć tą środkową france :disgust:

Opublikowano

Efekt :good:

ja też będę najbliższym czasie zdejmował oznaczenia

Listwy ładnie wyglądają

Opublikowano
  • Autor

Efekt :good:

ja też będę najbliższym czasie zdejmował oznaczenia

Listwy ładnie wyglądają

po zdjęciu oznaczeń myślałem że zostaną jakieś ślady ale pasta G3 poradziła :decayed:

Opublikowano

daj foto z boku autka chce zobaczyć jak te springi obniżają :naughty:

Opublikowano
  • Autor

daj foto z boku autka chce zobaczyć jak te springi obniżają :naughty:

w tej chwili mam tylko takie (trochę stare) ale jutro wstawię lepsiejsze :)

dscn0426800x600.th.jpg

Opublikowano
:mysli: czekam na inne foty jeśli to nie problem :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:mysli: czekam na inne foty jeśli to nie problem :wink4:

żaden problem :good:

ale dopiero jutro bo nie mam nic sensownego :no:

Opublikowano

to czekam ;):hi:

Opublikowano

to jakie te springi zapodałeś? i w jakiej cenie?

Opublikowano

sprężyny -40/40 Weitec

niestety na allegro ich nie ma na Ebay znalazłem ale koszt z przesyłka 200 Oiro

Opublikowano

w swoim aucie nie chciałem nic zmieniać stwierdziłem ze podoba mi się seryjne ale jak patrze na te zdjęcia to... aż przychodzi mi chęć do zmian xD

świetne masz auto !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.