Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:> cza ubić kozy,, zastanawiam się czym swoją :mysli: źle się jedzi na tak wysokim zawieszeniu, no ale z drugiej strony nie cza na krawęzniki uważać :decayed:

na -40 w razie potrzeby da się podjechać na jakiś niewysoki krawężnik ale bez przesady :wink4:

nie ociera ci nic przy skręcaniu?
Opublikowano
  • Autor

:> cza ubić kozy,, zastanawiam się czym swoją :mysli: źle się jedzi na tak wysokim zawieszeniu, no ale z drugiej strony nie cza na krawęzniki uważać :decayed:

na -40 w razie potrzeby da się podjechać na jakiś niewysoki krawężnik ale bez przesady :wink4:

nie ociera ci nic przy skręcaniu?

nic

ale jak mam obciążony tył i tak powyżej 100km/h rozhuśta mi się na takich hopkach to przytrze - może amorki?

Opublikowano

:> cza ubić kozy,, zastanawiam się czym swoją :mysli: źle się jedzi na tak wysokim zawieszeniu, no ale z drugiej strony nie cza na krawęzniki uważać :decayed:

na -40 w razie potrzeby da się podjechać na jakiś niewysoki krawężnik ale bez przesady :wink4:

nie ociera ci nic przy skręcaniu?

nic

ale jak mam obciążony tył i tak powyżej 100km/h rozhuśta mi się na takich hopkach to przytrze - może amorki?

no może tak być jak amorki nie utwardzane tylko zwykłe
Opublikowano
  • Autor

:> cza ubić kozy,, zastanawiam się czym swoją :mysli: źle się jedzi na tak wysokim zawieszeniu, no ale z drugiej strony nie cza na krawęzniki uważać :decayed:

na -40 w razie potrzeby da się podjechać na jakiś niewysoki krawężnik ale bez przesady :wink4:

nie ociera ci nic przy skręcaniu?

nic

ale jak mam obciążony tył i tak powyżej 100km/h rozhuśta mi się na takich hopkach to przytrze - może amorki?

no może tak być jak amorki nie utwardzane tylko zwykłe

amorki jeszcze chwilowo zwykłe :wink4:

Tył siadł trochę za dużo. Przód jest ok jak na takie obniżenie. Poza tym samochód nie stoi na równej powierzchni.

Możesz sobie zmierzyć ile dokładnie usiadł mierząc odległość od środka piasty do rantu błotnika - seria ma 36cm.

dzięki - zmierzę dzisiaj :good:

po moim mierzeniu wyszło tak: przód jakieś 35,5 a tył 34

czyli całkiem blisko tych 36 ale porównując do serii jest duża różnica (może seria ma więcej jak te 36cm?)

poza tyn trochę podziałałem jeszcze :gwizdanie:

tapicera z polifta

dscf2426sg.th.jpg

podłączony sub z avanta

dscf2425u.th.jpg

teraz zaczęło coś tam grać :naughty:

a przy okazji podłączone ori tylne głośniki jak zrobiła to fabryka

Opublikowano

co masz za wydech bo podoba mi się ładnie obsadzony :)

Opublikowano
  • Autor

co masz za wydech bo podoba mi się ładnie obsadzony :)

łłłoooo Panie....... to super hiper wypasione końcóweczki z alledrogo po dwie dyszki za sztukę :kox:

Opublikowano

co masz za wydech bo podoba mi się ładnie obsadzony :)

łłłoooo Panie....... to super hiper wypasione końcóweczki z alledrogo po dwie dyszki za sztukę :kox:

Ale wygląda na 25/sztuke :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

co masz za wydech bo podoba mi się ładnie obsadzony :)

łłłoooo Panie....... to super hiper wypasione końcóweczki z alledrogo po dwie dyszki za sztukę :kox:

Ale wygląda na 25/sztuke :gwizdanie:

:polew:

taki właśnie był zamiar :good::decayed:

Opublikowano

hehe a ja dałem się nabrać myślałem ze jakiś ulter:)

Opublikowano

masz może linka z alledrogo do tego wydechu? ja wlaśnie końcówek nie mam i twoje idealnie się nadają

co do obniżenia i tych amortyzatorów w jakiej cenie sa te utwardzane

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

masz może linka z alledrogo do tego wydechu? ja wlaśnie końcówek nie mam i twoje idealnie się nadają

co do obniżenia i tych amortyzatorów w jakiej cenie sa te utwardzane

linka z alledrogo do tych końcówek już nie mam, a co do amorków to musisz poszukać[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 08:59_________________________________________________w końcu :decayed:

dscf2525k.th.jpg

18" ET35 8" :radocha:

teraz tylko oponki i od razu lądują na fure

wybór opon padnie chyba na Vredestein Sessanta albo Vredestein Ultrac Cento - dobrze czy źle?

Opublikowano

Zawsze mi się te felgi podobały :naughty::kox:

Mam nadzieję, że masz dekielki :)

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję, że masz dekielki :)

:no::disgust:

ale za cenę za którą udało się je wyrwać i w takim stanie :rolleyes: ... się dokupi :wink4:

Opublikowano

ciekawe jak to będzie wyglądało 18" i -40 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jak to będzie wyglądało 18" i -40 :mysli:

jakiś czas temu były 18" przy tych sprężynach i nie wyglądało źle :wink4:

Opublikowano

ciekawe jak to będzie wyglądało 18" i -40 :mysli:

jakiś czas temu były 18" przy tych sprężynach i nie wyglądało źle :wink4:

zobacze u ciebie, może i u mnie taki zestaw wpadnie, bo sprzedałem 17" i jeżdże na 15 calach :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ciekawe jak to będzie wyglądało 18" i -40 :mysli:

jakiś czas temu były 18" przy tych sprężynach i nie wyglądało źle :wink4:

zobacze u ciebie, może i u mnie taki zestaw wpadnie, bo sprzedałem 17" i jeżdże na 15 calach :decayed:

jak tylko założę na pewno będzie jakaś mała sesyjka :)

Opublikowano

Repliki w śmiesznych pieniądzach chodzą. Tak z ciekawości gdzie masz te prosiaki/czemu je zdjąłeś ? Nie chce mi szukać, bo być może gdzieś tu coś na ten temat pisze :)

Opublikowano
  • Autor

Repliki w śmiesznych pieniądzach chodzą. Tak z ciekawości gdzie masz te prosiaki/czemu je zdjąłeś ? Bo nie chce mi szukać, bo być może gdzieś tu coś na ten temat pisze :)

prosiaki sprzedane 2 lata temu - człowiek był młody i głupi :wallbash:

Opublikowano

Repliki w śmiesznych pieniądzach chodzą. Tak z ciekawości gdzie masz te prosiaki/czemu je zdjąłeś ? Bo nie chce mi szukać, bo być może gdzieś tu coś na ten temat pisze :)

prosiaki sprzedane 2 lata temu - człowiek był młody i głupi :wallbash:

zdecydowanie :thumbdown: :thumbdown: :angry: ;(

ale te sloneczka sa kozaki zawsze mnie sie podobaly i podobaja nadal :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.