Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak tam mody przy starej ida czy nic :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak tam mody przy starej ida czy nic :decayed:

ostatnio kpl. rozrząd, przeguby, napinacz paska - pare złociszy kosztowało...

z dupereli też coś tam wpadło :wink4:

niedługo będzie mały "UP" tylko fotek ni ma kiedy zrobić :disgust:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 10:35_________________________________________________w końcu zawitały "nowe" lampiszony z przodu (miały być Depo są ori Valeo) :decayed: zdjęcie na szybko telefonem

dsc000071024x768.th.jpg

po długich poszukiwaniach udało się też dokupić dekle do felg :)

dsc000091024x768.th.jpg

Opublikowano
:good: całkiem inny samochód z tymi lampami
Opublikowano

Jakiej firmy masz koncoweczki wydechu? :naughty:

Opublikowano

super sie prezentuje :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

doszły mi dwie bzdury :decayed:

dscf2677800x600.th.jpgdscf2680i.th.jpg

[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 11:35_________________________________________________

Jakiej firmy masz koncoweczki wydechu? :naughty:

końcówki z alledrogo bez firmowe :wink4:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 10:40_________________________________________________jakiś czas temu po wyjściu z samochodu i wjebawszy się w gówno jakiegoś sierściucha stwierdziłem że te lampki już nie mogą czekać

zdjęcia takie se - postaram się poprawić :wink4:

dscf1013w.th.jpg

przy okazji wpadło też podświetlenie z przodu (tył może też w tym roku)

dscf1014q.th.jpg

w rzeczywistości całkiem sympatycznie to wygląda :decayed:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 19:48_________________________________________________w końcu :>

obraz006w.th.jpg

tylko nie wiem czy na zimę nie zostać przy tym co jest a na wiosnę.. :kox:

Opublikowano

co to za gwint?

Opublikowano
  • Autor

co to za gwint?

jom

Opublikowano

ale on krąży po forum :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale on krąży po forum :polew:

:decayed:

Opublikowano

w końcu :>

obraz006w.th.jpg

tylko nie wiem czy na zimę nie zostać przy tym co jest a na wiosnę.. :kox:

poczekaj do wiosny :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w końcu :>

obraz006w.th.jpg

tylko nie wiem czy na zimę nie zostać przy tym co jest a na wiosnę.. :kox:

poczekaj do wiosny :good:

no to pewnie tak też trzeba będzie zrobić[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:38_________________________________________________to się chyba nigdy nie skończy... :gwizdanie:

Obraz_002.jpg

z założeniem trochę się wstrzymam bo na dworze niezły hebel

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

:good:

nooo też mi się podoba :decayed:

Opublikowano

w końcu :>

obraz006w.th.jpg

tylko nie wiem czy na zimę nie zostać przy tym co jest a na wiosnę.. :kox:

poczekaj do wiosny :good:

no to pewnie tak też trzeba będzie zrobić[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 11:38_________________________________________________to się chyba nigdy nie skończy... :gwizdanie:

Obraz_002.jpg

z założeniem trochę się wstrzymam bo na dworze niezły hebel

:good: też mnie to czeka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

pablo a Ty nie masz takiej kiery? :mysli:

Opublikowano

mam, ale obszycie, a Ty zmieniłeś z ori??

Opublikowano
  • Autor

mam, ale obszycie, a Ty zmieniłeś z ori??

miałem zwykła czteroramienną, teraz też mam czteroramienną tylko w skórze, a ta musi chwile poczekać-wolałem ją obszyć bo wiem że zostanie na jakiś czas u mnie :wink4:

Opublikowano

aha, musze sie zebrac swoje padlo opisac :embarrassed: wczoraj przez janow gonilem, ale nie wiem gdzie mieszkasz zajechal bym pogadac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

aha, musze sie zebrac swoje padlo opisac :embarrassed: wczoraj przez janow gonilem, ale nie wiem gdzie mieszkasz zajechal bym pogadac :wink4:

następnym razem dawaj znać wcześniej :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.