Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie wyszło Rafał :wink:

Nie wiem czy ktoś już pytał ale skąd brałeś folię :bag:

Opublikowano
  • Autor
i jak tam mody pod maską?:naughty:

nie pytaj - wypadł mi remont w domu i przy aucie lipa :facepalm:

Fajnie wyszło Rafał :wink:

Nie wiem czy ktoś już pytał ale skąd brałeś folię :bag:

dzięki

folie kupowałem tutaj FOLIA DO LAMP CZARNA JASNO CZARNA CZERWONA ŻÓŁTA (3398139183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Fajnie wyszło Rafał :wink:

Nie wiem czy ktoś już pytał ale skąd brałeś folię :bag:

własnie, skąd ty wziąłes tą folię:grin::decayed:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

kończ remoncik i rezaj tam:jerk:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieję że do końca tygodnia wyrobie

ps. jak bys potrzebował ma nierdzewkę 70mm (do mnie za mała :kwasny:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
mam nadzieję że do końca tygodnia wyrobie

ps. jak bys potrzebował ma nierdzewkę 70mm (do mnie za mała :kwasny:)

dzięks ale póki co zostanę chyba przy tym co mam, chociaż kwas ładniejszy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
oe1m.th.jpg wf4y.th.jpg
Opublikowano

ładnie się błyszczy, polerka to jest to:kox:

tylko polish worksa nie widać na tych fotach:decayed: a tak to z frontu identyko jak moja ale to się zmieni:wink:

Opublikowano
  • Autor

dzięki

polish works-a coś tam widać tutaj

cwpv.th.jpg

Opublikowano

już na fejsie :wink:

Opublikowano

Fela robi robote w tym kolorze nadwozia :)

Opublikowano
  • Autor
już na fejsie :wink:
Fela robi robote w tym kolorze nadwozia :)
patelnie mercedesa zawsze spoko :decayed::wink:

:hi:

Opublikowano

Świetna jest :naughty::kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj była akcja "wymiana nagrzewnicy" :facepalm:

po czterech godzinach kręcenia...

98cv.th.jpg

później jakieś trzy godz. walczyłem dosłownie z trzema śrubkami aż w końcu wydarłem to dziadostwo :decayed:

jak ktoś nie wie tak wygląda w środku

9bqy.th.jpg e5y0.th.jpg

z ciekawości zważyłem obie

nowa

osce.th.jpg

stara

dp0h.th.jpg

:blink:

jutro składam - ciekawe ile śrubełków mi zostanie :wink:

---------- Post dopisany 31-10-2013 at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 21:05 ----------

takie coś mi się dzisiaj wystrugało (palą się po przeciwmgielnych)

DSC_1452.jpg DSC_1458.jpg

Opublikowano
  • Autor
o nie zjarales fury :decayed:

:cygaro::decayed:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

co tam nowego się szykuje ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
co tam nowego się szykuje ? :naughty:

jak się sprzedadzą "raz dwa" to może coś wpadnie :wink:

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 14:00 ----------

normalnie :radocha:

DSC_0447.jpg

Opublikowano
co tam nowego się szykuje ? :naughty:

jak się sprzedadzą "raz dwa" to może coś wpadnie :wink:

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 14:00 ----------

normalnie :radocha:

http://s2.postimg.org/jq2qt05z9/DSC_0447.jpg

dobra wymiana :decayed: od angel wziete? :wink:

Opublikowano
  • Autor
co tam nowego się szykuje ? :naughty:

jak się sprzedadzą "raz dwa" to może coś wpadnie :wink:

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 14:00 ----------

normalnie :radocha:

http://s2.postimg.org/jq2qt05z9/DSC_0447.jpg

dobra wymiana :decayed: od angel wziete? :wink:

:yes2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.