Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 sedan 2.5 TDI] Poprzednie auto mojego staruszka...


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Łezka się w oku kręci jak patrzę na te zdjęcia... służyła nam z 5 lat... na ale cóż trzeba iść do przodu. niech Żyje :a4fan: :exclaim:

C2385342_5.jpg C2385342_3.jpg C2385342_4.jpg

C2385342_1.jpg C2385342_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny samochodzik. Na pewno szkoda było się z nim rozstawać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona juz sprzedana jest

dokładnie tak ona już jest właściciela komisu... a autko naprawdę było super tyle że jak je sprzedawałem to było czyściutkie i na zew i wew a jak teraz patrzę na foto środka to mnie wk...rw bierze...radyjko tylko miałem concert CD (ale wolałem dać je koledze do A4 a on dał mi tego śmierdziela) niż dorabiać handlarza który by je pewnie wyjął i sprzedał osobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciesz teraz masz nowsze i równie ładne

no teraz to ja mam... bo wcześniejsza to była staruszka, tyle że on zbłądził i zakupił BMW :eek: a ja trzymam nadal z ciemną stroną mocy :twisted: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona juz sprzedana jest

dokładnie tak ona już jest właściciela komisu... a autko naprawdę było super tyle że jak je sprzedawałem to było czyściutkie i na zew i wew a jak teraz patrzę na foto środka to mnie wk...rw bierze...radyjko tylko miałem concert CD (ale wolałem dać je koledze do A4 a on dał mi tego śmierdziela) niż dorabiać handlarza który by je pewnie wyjął i sprzedał osobno...

Alvaro , czy autko stoi w Gdańsku na Grunwaldzkiej?

Jak mozesz to napisz coś więcej o niej - podoba mi się i może coś bym pokombinował...

Rozumiem że sprzedałeś ją już właścicelowi komisu. Podaj na priva - jak możesz- kwotę za którą poszła...

Znalazłem już ogłoszenie z Twoim autkiem? Ten przebieg - 124000 km :rolleyes: - jest autentyczny czy handlarz go "skorygował"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.radyjko tylko miałem concert CD (ale wolałem dać je koledze do A4 a on dał mi tego śmierdziela) niż dorabiać handlarza który by je pewnie wyjął i sprzedał osobno..
i bardzo dobrze zrobileś

szacuneczek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Rudolf, się widzę lekko zainteresował :a4fan: daj znać co tam Ci handlarz nabajeruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Rudolf, się widzę lekko zainteresował :a4fan: daj znać co tam Ci handlarz nabajeruje...

Jasne że zapodam bajkę od handlarza... :biggrin:

Ale może będzie dobrze gadał i potwierdzi to co wiem od Ciebie Alvaro to wtedy kto wie ... O ile jest zrobiona tak dobrze jak wygląda na zdjęciach to ... już się trochę napaliłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki bo powiem Ci że kilka lachoników się na to auto skusiło także jak jesteś stanu wolnego to też raczej nie powinieneś narzekać... :lol::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...