Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 sedan 2.5 TDI] Poprzednie auto mojego staruszka...


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

trzymam kciuki bo powiem Ci że kilka lachoników się na to auto skusiło także jak jesteś stanu wolnego to też raczej nie powinieneś narzekać... :lol::a4fan:

Stanu wolnego już nie jestem ale to przecież nie oznacza że nie zwracam uwagi na inne panie... :lol:

Choć zazwyczaj auto służy mi do czegoś innego niż przyciąganie uwagi samiczek to jest to też jakiś argument "za" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78, ja tą skórkę bym prosił co w środku siedzi. :wink::wink::wink:

Autko ładne zadbane, wnioskując ze zdjęć. Niech idzie w dobre ręce , bo silniczkiem trzeba się opiekować, żeby służył należycie. :audi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Twojego Ojca

za utrzymanie to tylko i wyłącznie mi się należy uznanie, staruszek przez 5 lat użytkowania umył ją może z 8 razy to ja jak głupi co sobotę ją szorowałem mamuśka się śmiała że ona tyle czasu całą chatę sprząta co ja auto... :a4fan:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2007, 22:51 _________________________________________________dziś przyszła (dopiero) staruszkowi umowa z auto handlu że sprzedali auto (cwaniak kupił ją od nas z pół roku temu a teraz dopiero przysłał umowę) ale nie o tym chciałem pisać a mianowicie - Czy kupił ją ktoś od nas z Klubu ?? Czy to Ty Rudolf ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...