Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

A to sobie czekajcie :tongue4:, a ja podpowiem, że teraz auto jest nie do poznania - efekt że tak powiem za***isty po złożeniu wszystkiego do kupy :slina: :slina: No - może poza emblematami, które ktoś krzywo o 2 mm nakleił w pośpiechu na listwy :gwizdanie: :decayed:

Krzych chyba nadal kręci kółka po mieście :naughty:, bo teraz jest czym :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, wlasnie wrocilem na chate, zdjecia , filmiki jutro sorki ale tak to jest jak sie czekac ponad miesiac na auto i odbiera pozno (hehe to trzeba wyprobowac co i jak i sie najezdzic) , jesli chodzi o auto oprocz malych poprawek typu schowac troche koncowki wydechu o 1cm, wysprzatac srodek, umiescic przedni znaczek we wlaslciwym miejscu na grirllu :tongue4: itp to ze tak powiem wszystko jest :kox: jutro fotorelacja wiec oblukacie sobie furke (wrzuce wam za to z 20 zdjec :polew:) auto sie zmieniło drametralnie jesli chodzi o wizual :gwizdanie: [milo bedziecie zaskoczeni, poczynionymi zmianami i efektem koncowym - wyszedł szybowiec :naughty:] jutro tak około 18 wrzuce fotosy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam o 18!! O 15 już tu chcę widzieć foty hehe No to pewnie banan na twarzy co? :banan::banan1::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam o 18!! O 15 już tu chcę widzieć foty hehe No to pewnie banan na twarzy co? :banan::banan1::banan2:

ok postaram sie po pracy wrzucic szybko foty , niech bedzie o 15 , a na twarzy :> :> :> :> do jutra!

p.s. fotki mimo złej pogody-u mnie pada niestety :confused4: (a tak wczoraj chlopaki z polerka ostro walczyli) wrzuce dzis o 11 na specjalna wasza prosbe bo mnie molestujecie wiadomosciami hehehe[nawet mi pospac nie dacie :tongue4:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo pogody jakos udało mi sie trzasnac te 3 foty z telefonu (jakośc lipna no ale jak narazie to musi wam to wystarczyc :tongue4: , jak sie pogoda poprawi beda foty kolejne) na marginesie kolor: srebna perła, przód : s-line , swiatła: hidy 6000K, + ledy w postoje, tył: s-line + wydech 2.5tdi + koncówki wydechu 87mm, tylny spojler s-line, parktronic, ledy w tablicy, bok: zawias AP'ex -60mm, fela MAM RS2 [ET45] 8X18'' wzór audi r8 + opona 225/40, dolne listwy drzwiowe S4

p.s. teraz możemy zrobić spota :>

6262aa8813f736e9med.jpg

bc5a1e612e909c9cmed.jpg

caf5cb383e781da3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowalaby tutaj srebrna felga :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda :good: tylko według mnie jasna felga był by :good: ale jeśli tobie się podoba to super :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód - super

gleba - :good:

spojlerek - :przebiegly:

minus za "to coś" na drzwiach i te 'kominy" z tyłu też mi się nie widzą jakoś.

podkreślam iż jest to moja subiektywna opinia i nie należy się nią przejmować :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak, ale tak jak inni uważam że fela nie pasuję, tak po za tym jest mega :kox: :kox:.

Aha... jak dla mnie za nisko siedzi -60mm to jak dla mnie przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ślicznie :good: A subiektywna ocena brzmi tak:

- co zimą z tym zawieszonkiem niskim? nie będziesz szorował?

- czy te czarne felgi są obecnie trendy ? :mysli:

Ogólnie bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek zapowiada się bardzo fajnie, ciekawe jak na lepszych fotach wyjdzie. Pakiet s :good: wydech mi się podoba :good: gleba super ale do tych kółek nie za bardzo pasuje :no: za malutkie są... zresztą ja akurat tego wzoru nie lubię i jeszcze do tego w czerni :kwasny: Ogólnie autko śliczne i nie do poznania :good: najważniejsze by podobało się tobie i sprawiało radość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi bym zmienił na te od eSy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód - super

gleba - :good:

spojlerek - :przebiegly:

minus za "to coś" na drzwiach i te 'kominy" z tyłu też mi się nie widzą jakoś.

podkreślam iż jest to moja subiektywna opinia i nie należy się nią przejmować :chytry:

to co jest na drzwiach - chodzi ci o napis S-Line na listwach czy te dolne listwy na dole S4??

Madzia - zawias gwint na zime bedzie troche podwyzszony (zima mam fele 15'' auto pojdzie do gory na pewno) co do felg nie sa one koloru czarnego, moze tak wyszło na zdjeciach ale sa ciemne, dla mnie na zywo wygladaja spoko, lubie kontrast na aucie nie wszystko na srebno lub czarno , ale dzieki wam za sugestie i wasze opinie , kazdy ma gusta eheh, co dod modów to w maju chip tunig DYNOSOFT, potem chyba pojdzie sciema szyb, nasteponie progi wew s-line b7, navi. i moze na zime polerka felg zewnatrz ale to musze przemyslec. pozdro dla was :hi:

KENOIX - thx, fele 18'' sa w moim miescie jak najbardziej do tej fury pasujace :wink4: , na wiekszych to juz by był problem, :gwizdanie: niestety nie mamy drog jak Niemcy wiec 18'' musza wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowalaby tutaj srebrna felga :cool1:

tego samego jestem zdania :)

ale furka spoko teraz wyglada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...