Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

furka piekna :good:

no felga...popieram przedmowcow :gwizdanie:no i jest tak niko ze fela na zdjeciach wyglada jak 17 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kris to Ci powiem, że żeś odwalił robotę! Fura piękna! Wrzuć fote tych PDC jeszcze ;) Felga się trochę gubi. Właśnie nie wiem czy malować swoją w grafit czy zrobić srebrną... :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, wyszło naprawdę za***iście - tylko jedna rzecz do poprawy, kolor felgi :decayed:

Też uważam, że ori 18" od eSy z B6 idealnie by tutaj pasowała :naughty:

Brawa za zawziętość, w porównaniu z tym co było jest mega dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENKA OPADA !!!! :slina:

Ja tam myślę, że się podnosi po takich modach :):polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matti jutro mi montuja PDC , tzn. musza tylko pociagnac kable do wstecznego bo wszystko juz jest w zderzaku przygotowane do montazu, to jak bedzie pogoda dopisywac to ci zrobie z bliska jak te czujniki wygladaja.

Lukas4334 opada to zawartosc $$$$$ portfela :confused4: mody nie byly tanie zreszta najlepiej wie o tym Bart-S :> jesli chodzi o glebe - zawieszka to odczuwa ostro, te 60mm nie jest tak nisko, na zdjeciach tylko to tak wyglada hehe, nagram wam filmik to zobaczycie sami, jak narazie od krawezników trzymam sie z daleka (parkowanie tyłem i rownoległe), auto sie teraz dopiero zaczeło prezentowac normlanie :tongue4: , co do koloru felg, chyba musicie je na zywo luknac to zmienicie zdanie, mam 15'' srebne i jak auto podczas calego tego malowania stało na nich i juz po malowniiu bylo takze na 15'' srebnych ori to powiem wam ze lipnie to wygladało - całe auto srebne i fela srebna, co innego jak zalozylismy 18'' , mi tam sie to b.podoba, dlatego malowałem fele na inny kolor zeby nie było za srebno i tak jak u innych , zawsze lubiłem kontrast feli z autem, nieraz fajne sa fury cale czarne i konkret fela czarna ale to nie wszystkim pasuje, moze jak pojdzie sciema szyb to bardziej bedzie :good:, bym spolerował ranty w tych 18'' ale potem miałbym klopot z utrzymaniem tych rantów w stanie idelanym, nawet wiosna czy latem, wiec jesli bym zmienił fele to chyba juz na inny model ale tez nie na całe srebne jak cos to srebno-czarne, ale jak narazie na tych sie bede bujać, chetnych z dolnoslaskiego i okolic zapraszamy na spota do Legnicy, jak cos mozna by ustalic termin :naughty: dzieki za kolejne uwagi :hi:

P.S. pozdrawiam wszystkich modujących swoje furki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie avant, ale to tez w miare wyglada :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matti jutro mi montuja PDC , tzn. musza tylko pociagnac kable do wstecznego bo wszystko juz jest w zderzaku przygotowane do montazu, to jak bedzie pogoda dopisywac to ci zrobie z bliska jak te czujniki wygladaja.

Masz całą instalkę ori ze sterownikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matti jutro mi montuja PDC , tzn. musza tylko pociagnac kable do wstecznego bo wszystko juz jest w zderzaku przygotowane do montazu, to jak bedzie pogoda dopisywac to ci zrobie z bliska jak te czujniki wygladaja.

Masz całą instalkę ori ze sterownikiem?

Thom4s na tył poszły VALEO beepery czy jak to tam sie zwie. dzis montaz udany, wszystko ok, czujniki sie sprawuja :good: matti wysle ci dzis zdjecia podaj mi meila na priv bo zaraz zrobie , tlyko ze furka juz brudna ale zobaczysz jak wygladaja czujniki z tym wystawaniem. :tongue4:

evul dzieki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matti jutro mi montuja PDC , tzn. musza tylko pociagnac kable do wstecznego bo wszystko juz jest w zderzaku przygotowane do montazu, to jak bedzie pogoda dopisywac to ci zrobie z bliska jak te czujniki wygladaja.

Masz całą instalkę ori ze sterownikiem?

Thom4s na tył poszły VALEO beepery czy jak to tam sie zwie. dzis montaz udany, wszystko ok, czujniki sie sprawuja :good: matti wysle ci dzis zdjecia podaj mi meila na priv bo zaraz zrobie , tlyko ze furka juz brudna ale zobaczysz jak wygladaja czujniki z tym wystawaniem. :tongue4:

evul dzieki :naughty:

Czyli masz osobny wyświetlacz do tych czujników, czy po prostu ci tylko bipa? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bipa bipa, po co wyswietlacz;p

No właśnie o to chodzi, bo ja bym nie chciał jakiegoś wiejskiego nie ori wyświetlacza. A jak jest z tym Valeo, jeśli masz tył+przód, kiedy się aktywuje przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bipa bipa, po co wyswietlacz;p

No właśnie o to chodzi, bo ja bym nie chciał jakiegoś wiejskiego nie ori wyświetlacza. A jak jest z tym Valeo, jeśli masz tył+przód, kiedy się aktywuje przód?

Tomek - ja mam tylko czujniki w tylnim zderzaku, jest to zestaw beeper bez wyswietlaczy(monitorków), wlaczam wsteke zostaje aktywowany (1 dzwiek), no i potem normlanie sie sprawuja :) z przodu nie mam czujników - nie zakładałem. zakup czujników na tył VALEO 180zł + 60zł za pociagniecie kabli i podlalczenie pod wsteke. [wczesniej montaz-wywiercenie otworów, umieszczenie czujników i pomalowanie ich w kolor, oraz przeciagniecie kakbli do bagaznika było zrobione u lakiernika] pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bipa bipa, po co wyswietlacz;p

No właśnie o to chodzi, bo ja bym nie chciał jakiegoś wiejskiego nie ori wyświetlacza. A jak jest z tym Valeo, jeśli masz tył+przód, kiedy się aktywuje przód?

Tomek - ja mam tylko czujniki w tylnim zderzaku, jest to zestaw beeper bez wyswietlaczy(monitorków), wlaczam wsteke zostaje aktywowany (1 dzwiek), no i potem normlanie sie sprawuja :) z przodu nie mam czujników - nie zakładałem. zakup czujników na tył VALEO 180zł + 60zł za pociagniecie kabli i podlalczenie pod wsteke. [wczesniej montaz-wywiercenie otworów, umieszczenie czujników i pomalowanie ich w kolor, oraz przeciagniecie kakbli do bagaznika było zrobione u lakiernika] pozdro

A to beepanie jest zestopniowane, tzn. im bliżej tym częstotliwość się zwiększa, aż do ciągłego sygnału jak w ori czy po prostu bipa jednostajnie? Pytam bo sam myślę nad tym zestawem. Czujniki były pod lakierowanie?[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 19:22_________________________________________________ Tak się zastanawiam czy nie dałoby się tego podłączyć pod RNS-e. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tam komuś nie pasuje k,,,a dobrze że się tobie kristof podoba jest ok :hi:

Jak będę miał czas to swoją furę wrzucę nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie ja przerobiłeś,brawo za zawias i fele oraz zderzaki sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - tak im blizej tym czestotliwosc sie zwieksza, czujniki byly czarne , lakiernik zmatował i psiknał w kolor po malowaniu auta (zostało troche farby :tongue4:) , zakres tych czujników z tego co pamietam jest od 0.1- 1.5m , wszystko sprawuje się ok, polecam ten zestaw VALEO , na ori musisz dac jakies 400zł za czujniki (chyba z instalalcja) + 150zł za sterownik + robociznaa tu wydasz połowe taniej.(u mnie elektryk chcial za samo wywiercenie otworów, umieszczenie czujników i zlozenie zderzaka + podłaczenie - 150zł (bo czujniki mialem swoje), ale ze to wszystko mialem juz gotowe to tylko 60zł za podlaczenie. a tak jak bys przyjechał zeby ci zamontował pdc na tył to 250zł (za jego czujniki i robocizne),tak sie to przedstawia u mnie (w moich stronach) :naughty:

skrab ales ty nerwowy hehehe :wink4: luzik :cool1: (mi sie furka teraz b.podoba, jestem zadowolony tak jak jest, taki chcialem efekt uzyskac :kox: ) kazdy ma z nas swoje gusta, temu to temu tamto normlane hehehehe , wrzucaj swoja audiczke to tobie bedziemy doradzac, jesli bys chciał jakies mody przeprowadzac :naughty: trzymaj sie, big pozdro!

sewek dzieki (fajnie ze sie podoba) 3m sie.

P.S. Kiedys jak tu sie zapisałem na forum i przedstawilem moje plany co do audiczki (pakiet chrom, srebny, fele chyba chcialem chromowe wrzucic albo srebne, mialem robic stylizacje s4) to mi doradzili zeby fele zrobic grafitowe beda elegancko pasowac chyba młody albo wąski wtedy mi tak doradzał :tongue4: {ale dzieki za to - mi sie kolorek poodba} potem koncepcja sie zmieniła na pakiet s-line, odrzucilem chromy i sreberko hehehe powstało jak jest :naughty::kox::tongue4: :gwizdanie: :evil: jak narazie to teraz chipssss , moze 160 kucyków sie wykreci :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze kris a gdzie więcej fotek?? Bo obiecałeś!!

foty dzis beda tak około 17 (i jakis tam movie :tongue4:) , zalezy jak sie wyrobie z pracą, furke dziś trzeba umyć :gwizdanie: - no i zeby nie padało (jak narazie to pogoda jest Okey).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody na wielki plus :good: czekam na lepszej jakosci zdjecia :naughty: pewnie gruuubo kasy poszlo :gwizdanie: jak malowales cala to bym malowal na bialo :naughty:

no to teraz trzeba isc w moc zeby to jezdzilo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...