Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

A ustawienie rozrządu sprawdzali ? U mojego ojca na samym ustawieniu rozrządu z 10ps doszło :) Warsztaty się poją, że ustawią za dobrze i się coś wysra, więc przestawiają na bezpieczny setup. Auto ma nalatane 360kkm a pompki podają jak nowe, tylko uszczelnienia zostały wymienione na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi właśnie rozrząd przyszedł do głowy - bardzo możliwe, bo takie numery nagminnie się zdarzały :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo panieee - aleś się Pan ostatnio napłakał, a wynik za***isty :good: Śliczny momencik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

momentu wyszlo ladnie :good: ciekawe czemu tak jest ze jeden ma duzo ps a inny duzo Nm...od czego zalezy jedno a drugie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie , złe wiesci mam: auto nie może odpalic , po chipowaniu przyjechałem do domu w poniedzialek (nie było wyglupow normlana jazda pare razy sie przyspieszylo jak auto ciagnie) wtorek nie jezdzilem, dzis wsiadam odpalam a tu zonk, swieci sie kontrolka od podgrzewania swiec zarowych i mam taki dziwny dzwiek ktory nie cichnie, nie wylacza sie, dochodzi z lewej strony silnika, auto nie darady odpalic, po rozmowie z mirassem niby stwierdził po tym co opisałem i co uslyszał przez tel ze cos tam sterownik sie posypał :confused4: , po spotkaniu sie z kolega KOVALEM i podlaclzeniu jego vaga wyszło na poczatku cos takiego (nr błedu) 01314 Engine Control Module (chyba dobrze to napisałem). kurrrde nie wiem co jest czemu nie mozna auta odpalic. miras ma byc jutro u mnie[czwartek] o 21 mam nadzieje ze bedzie ok. jak wiecie jaki to błąd 01314 i co moze byc przyczyna piszcie. z góry dzieki, pozdrawiam was.

znalazłem u nas w dzile vag ten kod ale nic nie pisza o tym oprocz Engine Control Module 01314 Sterowniki silnika czy moze ktos to rozwinac?? cos powiedziec wiecej o tej usterce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01314 - brak komunikacji ze sterownikiem silnika... Rozumiem że ten odczyt pochodzi z bufora ECU? Problem może dotyczyć komunikacji po CANie - sprawdźcie te przewody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem prawie identyczne wyniki serii... 127.9 i 315,5 Nm... popma tandemowa albo pompki nie domagaja.. nie dostaje duzo paliwa w wyzszych partiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ! wlasnie to samo jest u mnie sebastian, moment mam elegancki auto sie ladnie zbiera ale potem juz na wyzszych nie wydaja pompki, a jaki masz moment i ile KM.

A TERAZ O usterce: przywiozłem mirassa o 22 , wyciagnelismy sterownik, podpiał swojego kompa itp przewody, i naprpawiał. nie obyło sie bez niespodzianek po zamontowaniu sterownika i uruchomieniu ssilnika. ale mirass jak to miras dal rade i o 23 wyruszylismy z odwózka na A4 180-200 szła rowno, nie było niespodzianek wszystko ok, autko juz smiga eleganccko :):evil: pozdro mirras ide spac bo niedawno wrociłem, mam na dzis dosyc a jutro znowu wrocław. 3majcie sie !! i modlcie zeby nie wylała Odra bo miras mowil ze nie bedzie wesoło (na jakis czas nie bedzie chipsowania).[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 01:38_________________________________________________mam pytanie kupilem dvd Pioneera , jaki potrzebny jest klimatronic i kosz czy jak to woli tunel (stelaż) ten srodkowy ?? ktos ma jakies kody (nr) na to, czy pasuje klimatronic od b7 do b6 pod dvd? z góry dzieki za wszelkie info i odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelozcie tylko panel i bedzie grac. Elektronike zostawcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, juz dorwałem klimatronica i kosz 2din'owy pod Navi :) montaż za 2h , zdjęcia wieczorem :> a montaż dvd jutro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma, małe sa problemy jak zwykle u mnie to normalne hehehe (nie moge wyrwac radia, wkladane sa te cieniutkie zaczepy czy jak to sie tam to nazywa- wyjmaki i radio wysuwa sie jakies 4cm i potem lipa cos je dalej blokuje :( f*ck ;/ bylem dzis u 2 monterów(elektryków) car audio i jutro montaż i przeróbka wszystkiego o godz.13.

p.s. mam pytanie czy do dvd pioneera model avh 3200 da rady wgrac menu PL????? :mysli: oraz jak wgrac czy wmontowac navigacje po radio jest pod navi dostosowane, oraz czy da rady wrzucic w nie tez TV??

piszcie odp. dzieki . BIG POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na b7 to nie model w gore tylko lift :gwizdanie:

jakbys chcial sprzedawac graty zeby odzyskac troche kasy to pisz do mnie PW wzialbym zderzak na tyl z PDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...