Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fizycznie wejdzie na 100%. Nie powinno byc od strony mechanicznej jakis wiekszych problemow. Najwieksze pewnie by byly od strony elektroniki ( abs , esp , immo itp )

silnik + wiazka + zegary od B7 i moim zdaniem bedzie P&P :decayed:

Opublikowano

Calkiem mozliwe :)

Opublikowano
  • Autor

A MAM TAKIE PYTANKO:

BRD + FMIC i wymiana pompek (tylko na jakieś b.dobre - ktos cos by polecił?) i korekta programu, to uzyskał bym 200KM czy wiecej?? [obecnie 155km] da rade wydusic z 1.9TDI z 250KM?? PRZY TYCH MODYFIKACJACH?

Opublikowano

Podejrzewam, że BRD + pompmki + fmic + program to 200 kucy powinno pęknąć jak dobry osprzęt znajdziesz. Co do 250koni to raczej ciężko. Zobacz sobie temat Dzo-Dzo'a. Stanął chyba na 230 kucach a grubo musiał przyrezać

Opublikowano

Dudi75 ma 212 kunia tylko nie wiem jakie maturbo

Opublikowano

90 % ze dudi ma BRD

Opublikowano

100% że dudi ma gt22 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

okey, dzieki chłopaki za info

p.s. a żeby zmienic przód b6 na b7 s-line co trzeba kupic - maska, nadkola, grill??

Opublikowano

blotniki , pas przedni... na blotnikach b7 jest linia ktorej nie ma w b6 wiec trzeba ja wyrownac.

Opublikowano

Nie przeginaj Krzysztofie :decayed:

Opublikowano

okey, dzieki chłopaki za info

p.s. a żeby zmienic przód b6 na b7 s-line co trzeba kupic - maska, nadkola, grill??

karwa masz te same pomysly co ja :naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

blotniki , pas przedni... na blotnikach b7 jest linia ktorej nie ma w b6 wiec trzeba ja wyrownac. NOSB a mam pytanie czy blotniki z b7 nie beda kolidowac z drzwiami przednimi b6 nie beda chaczyc -ocierac krawędzie lub cos w stym stylu ??

_Bartek_ - nie przeginam (upiększam) :naughty:

karwa masz te same pomysly co ja - cieszy mnie to że nie tlyko mi podoba sie w b6 przod z b7 :>

p.s. a co z chlodnicą itp czy pasuje ori czy cos jeszcze trzeba dokupywać?? [maska, blotniki, grill., zderzak :naughty: lampy. pas przedni]

Opublikowano

mi sie bardzo podoba przod w b7 ale tyl uwazam ze b6 sedan ma ladniejszy,nie chce zmieniac auta tylko dla przodu a w kraju w ktorym zyje ceny b7 sa od 90 tys zl w gore w przeliczeniu na PL wiec taniej wyjdzie zrobienie sobie b7 front albo lepiej to nazywajac b6 lift :polew: kiedys widzialem na allegro caly pas przedni z b7 s line za 3 k ale szybko poszlo a ze swojego przodu mozna sporo odzyskac,ja mam przod S-line ori xenon wiec cos sie odzyska :naughty:

Opublikowano

bez urazy, ale robienie przodu B7 w B6 to troche kiczwaty zabieg...

jak juz to cale body wymienic na B7.

Opublikowano

bez urazy, ale robienie przodu B7 w B6 to troche kiczwaty zabieg...

jak juz to cale body wymienic na B7.

moze i do tego dojdzie :good: a sa jakies ladne ledy do b7 sedan? bo te ori lampy to :sick3:

Opublikowano

Drzwi z blotnikami nie wadza.

Generalnie przod b7 tyl b6 razi oczy strasznie. W kombi nie ale w sedanie strasznie.

Najgorsze ze jak nie wyrobie z $ bede musial tak smigac jakis czas :wallbash:

Opublikowano

ktos mial na forum tak zrobiony ale tylko przod...mial watek w dziale a4 ale nie pamietam kto :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co sądzicie o takiej zmianie wizualnej dla audiczki (na jaki kolor okleić-black? :mysli:)

p.s. w tym miesiącu sciemka szyb :)

Opublikowano

Jestem na nie :tongue4:

Opublikowano

Ja też nie :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.