Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Czujnik deszczu czy wycieraczka ?


Pollux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Ja kolejny raz w temacie wycieraczkowym... Moje Szanowne Autko jest na tyle samodzielne, że pamięta za mnie o padającym deszczu. Ale... Pamięta tylko o przedniej szybie, a tył sobie odpuszcza. Jakoś mi się wydaje, że czujnik deszczu uruchamia tylko przednie wycieraczki, a tył uruchamia się tylko w momencie wrzucenia wstecznego.

Poradźcie, jak to jest z tym automatem... Jest jakaś możliwość sprawdzenia czujnika? A może powinienem odblokować jakąś funkcję elektronicznie?

Z góry dzięki za podpowiedzi.[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 20:53_________________________________________________A właśnie... Zapomniałem zapytać - może to jest również wina samej tylnej wycieraczki? Sam w to wątpię (przecież działa przy wstecznym), ale zapytać warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala ci poprawnie, u mnie tez tylko przednia szyba a tyl po wrzuceniu wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko!

To takie cudo to jest? Hmmm... aż się wierzyć nie chce.

A po co tam w takim układzie dysza do spryskiwacza? Jakoś powinno się go uruchamiać, no nie?

Muskel - jeśli wpadniesz na coś jeszcze - daj znać.

Pozdrawiam Hamburg!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku. Czujnik deszczu uruchamia tylko przednie wycieraczki. Tylnią dopiero po wrzuceniu wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko!

To takie cudo to jest? Hmmm... aż się wierzyć nie chce.

A po co tam w takim układzie dysza do spryskiwacza? Jakoś powinno się go uruchamiać, no nie?

Muskel - jeśli wpadniesz na coś jeszcze - daj znać.

Pozdrawiam Hamburg!

Dysza do spryskiwacza jest aktywowana po wcisnieciu manetki do przodu. Spryskuje wtedy tylna szybe i uaktywnia motor wycieraczki.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tym wciskaniem manetki do przodu nie bardzo się zgodzę... u mnie wygląda to tak, jakby manetka w ogóle nie miała opcji pchnięcia w przód... coraz bardziej mnie to zastanawia, a nie chciałbym jej złamać w przypływie negatywnych emocji ;) A czy jest możliwe, że trzeba zmienić jakieś ustawienie z pomocą kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z tym wciskaniem manetki do przodu nie bardzo się zgodzę... u mnie wygląda to tak, jakby manetka w ogóle nie miała opcji pchnięcia w przód... coraz bardziej mnie to zastanawia, a nie chciałbym jej złamać w przypływie negatywnych emocji ;) A czy jest możliwe, że trzeba zmienić jakieś ustawienie z pomocą kompa?

To nie pchaj na sile bo zaczniesz nowy watek- "wymiana manetki wycieraczek" :polew:

Dziwi mnie to, ze nie da sie u ciebie poruszyc tej manetki w tym kierunku :mysli:

Sam zobacz:

buch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...