Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8 ] 94r. grudzień - mnóstwo problemów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem nowym posiadaczem audi a4.

Więc zaczne co mi nie działa;

Nie działa mi predkosciomierz :(

Nie działa mi ciepły nawiem (mam klime ktora działa)

Wskażnik temperatury cieczy chłodzącej nie działa :(

Multilock nie działa (myśle że to wina pilota)

Jeżeli jest ktoś mi wstanie rzowiazac którys z tych problemów bede wdzieczny .

Pozdrawiam .

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 10-04-2007, 07:56 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane

[ Komentarz dodany przez: wiki: 11-04-2007, 15:35 ]

no i temat nazywać zgodnie z szablonem tu obowiązującym

Opublikowano

Podepnij vaga mowinien wyrzucić błędy będizełatwiej namierzyc ich przyczynę.

Co do klimy to najprawdopodobniej silniczek na klapce padł lub wymaga przeczyszczenia.

co to jest multilock?

Opublikowano
co to jest multilock?

Zasadniczo to mechaniczna blokada skrzyni biegów, wiec kolega musiał coś pomieszać :rotfl:

Opublikowano

Co do licznika to zrób test elementów(17->03) w vagu i będziesz wiedział czy masz szafe sprawną

Opublikowano

mysle ze kolega pomylil multilock (blokada skrzyni biegow) z centralnym zamkiem - stad ten pilot!!

Opublikowano
  • Autor

Tak sorki za pomyłkę chodzi mi o centralny zamek a nie multilock.Pomyliłem

[ Dodano: 10-04-2007, 13:07 ]

Ten test elementów to chyba maja mechanicy tego vaga.?

Nie śmiejcie sie jestem noobem jeżeli chodzi o a4

Opublikowano
Ten test elementów to chyba maja mechanicy tego vaga.?

Mechanicy jak najbardziej mają. VAGiem nazywane jest urządzenie do komputerowej diagnostyki autka. Skąd konkretnie jesteś z Włoch pod Warszawą, czy z tych od mafii?

Opublikowano
Wiesz kiedys miałem poloneza wieć tez podłaczali go do komputera nie wiedziałem że to sie nazywa vag.

bo dla Poloneza to się nie nazywa VAG :wink: Taką nazwę nosi interfejs diagnostyczny dla grupy Volkswagen.

Więc koszty niezłe zna ktos koszty rozrządu dla porównania?

za części dałem coś około 500 zł (nie pamiętam dokładnie). W cenie były:

- pasek rozrządu

- rolka prowadząca

- rolka napinająca

- hydronapinacz

Opublikowano
  • Autor

!!!!A jeszcze jedno jedno jak sprawdzic czy mam turbinę???

Opublikowano

Jak się nie rzuca w oczy to jej nie ma

Opublikowano
  • Autor

To znaczy że gdzie powinna być?W którym miejscu?

Opublikowano

Dla porównania silniki 1,8

bez turbo

18.jpg

z turbiną

18t.jpg

Opublikowano
!!!!A jeszcze jedno jedno jak sprawdzic czy mam turbinę???

kolego, to nie wiesz co kupujesz? :lol:

To widać i przede wszystkim czuć.

Turbiny są zaraz za kolektorem wydechowym.

Opublikowano

jeśli masz auto z grudnia 1994, to wtedy chyba nie było jeszcze 1.8T (AEB). One zdaje się były od 1995.

Opublikowano

Wstępnie możęsz z którymś klubowiczem umówić się na vag-owanie, wystarczy jakieś piwko pewnie a w serwisie już więcej zostawisz a jeszcze ci g. powiedzą

Opublikowano

Silniki z turbiną produkowali od lutego 1995, także twój jest bez T

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.