Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zwykłe najtańsze maty APP z allegro jeśli dobrze kojarze to firma BOLL

Opublikowano

ja do głuszenia wykorzystałem mate dekarską Soudal Soudaband :good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

powiedz mi jak przeprowadziłeś kable z drzwi przez ten otwór, tzn gdzie one wychodza i co trzeba rozebrac aby się tam dostać?

Jakie elementy usunąłeś aby pasowały drzwi bo u mnie nie chcą się złożyć po wygłuszeniu :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Z lewej strony trzeba wymontować plastik pod kierownicą z prawej schowek.

Rozłączyłem też takie gumowe elastyczne osłony na przewody pomiędzy drzwiami a słupkiem i za pomocą sztywnego drutu przeprowadziłem przewody.

Co do drugiego pytanie to rozumiem że nie potrafisz założyć tapicerki.

No nie było prosto w moim przypadku dość ciasno sie wsuwała ale poszło.

Musisz podpatrzeć od dołu może coś gdzieś ci haczy.

Reszta powinna być widoczna na zdjęciach które umieściłem w tym poście

Opublikowano

Z lewej strony trzeba wymontować plastik pod kierownicą z prawej schowek.

Rozłączyłem też takie gumowe elastyczne osłony na przewody pomiędzy drzwiami a słupkiem i za pomocą sztywnego drutu przeprowadziłem przewody.

Chyba robiłem podobnie - zdjełem gumowy przepust (harmonijkę) między drzwiami a słupkiem od strony słupka i korzystałem z drutu.

Opublikowano

Po ciężkim wzmaganiu udało mi się założyć tapicerkę ale musiałem usunąć kilka elementów :naughty:

W drzwiach będą grały 16stki dlatego też bez cięcia tapicerki trzeba to przemyśleć kilka razy..

Zostało mi przerzucenie kabli przez drzwi, z tego co piszecie to nie zdjąłem tej gumy między drzwiami a słupkiem.. Schodzi bez problemu to ustrojstwo? Wychodzi na to że przegapiłem ten element a że jestem posiadaczem furmanki od 3 tygodni to jeszcze jej na wylot nie znam :przebiegly:

No ale cóż dziś wieczorem zabieram się do pracy. Zostanie mi jeszcze przełożenie wszystkich kabli tzn sygnały (2 pary) i zasilanie ale czytałem że za komputerem jest fajne dojście do budy. No i te głośnikowe przez drzwi.

Dzięki za odpowiedzi, na pewno się przydadzą w dalszym rzeźbieniu :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

to gumowe ustrojstwo schodzi bez problemu lecz troszke gorzej z założeniem

życze powodzenia w zmaganiach

Opublikowano

jeżeli chodzi o tą gumę to prędzej też przez nią przekładałem spokojnie ale źle Was zrozumiałem i myślałem że trzeba ściągnąć to za uszczelką od kabiny :blink: Wszystko już ładnie przeciągnięte, przód zrobiony na :good: tylko nie wiem jeszcze czy tweetery dawać w seryjne miejsce (czy to dobre miejsce) czy może robić panele w słupkach przednich? To jest mój dylemat.

Mile widziane rozwiązanie.

Opublikowano
  • Autor

to zależy jak podchodzisz do tematu

prawidłowo powinny być na wysokości twoich uszu i właśnie w słupkach jest dobre miejsce

ja wpasowałem w miejsce oryginalnych i też jest super

niestety nie miałem okazji sprawdzić jakby zagrało gdyby były nieco wyżej

Opublikowano

Ja mam w miejscu Ori i jest elegancko, mam je jeszcze lekko skierowane w swoją stronę także efekt jest zadowalający :naughty:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

witam kolegów zamontowałem głośniki 16 i po zalodzeniu tapicerki od dołu nie dochodzi jest spora luka jak to dopasować

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jakiej grubosci załozyłes te panele w drzwi :mysli:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam i przepraszam za odgrzanie tematu, ale mam pytanie do autora. Mam zamiar do swojej A4 też zamontować głośniki 16 cm bez przerabiania tapicerki. Oglądając ostatnie zdjęcie głośnika pod tapicerką widać, że jest on nieco schowany. Czy przez to nie ma problemów z jakością dźwięku i nie idzie on w drzwi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.