Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż CAR-AUDIO (sedan)


gronczo

Rekomendowane odpowiedzi

Z lewej strony trzeba wymontować plastik pod kierownicą z prawej schowek.

Rozłączyłem też takie gumowe elastyczne osłony na przewody pomiędzy drzwiami a słupkiem i za pomocą sztywnego drutu przeprowadziłem przewody.

Co do drugiego pytanie to rozumiem że nie potrafisz założyć tapicerki.

No nie było prosto w moim przypadku dość ciasno sie wsuwała ale poszło.

Musisz podpatrzeć od dołu może coś gdzieś ci haczy.

Reszta powinna być widoczna na zdjęciach które umieściłem w tym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony trzeba wymontować plastik pod kierownicą z prawej schowek.

Rozłączyłem też takie gumowe elastyczne osłony na przewody pomiędzy drzwiami a słupkiem i za pomocą sztywnego drutu przeprowadziłem przewody.

Chyba robiłem podobnie - zdjełem gumowy przepust (harmonijkę) między drzwiami a słupkiem od strony słupka i korzystałem z drutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkim wzmaganiu udało mi się założyć tapicerkę ale musiałem usunąć kilka elementów :naughty:

W drzwiach będą grały 16stki dlatego też bez cięcia tapicerki trzeba to przemyśleć kilka razy..

Zostało mi przerzucenie kabli przez drzwi, z tego co piszecie to nie zdjąłem tej gumy między drzwiami a słupkiem.. Schodzi bez problemu to ustrojstwo? Wychodzi na to że przegapiłem ten element a że jestem posiadaczem furmanki od 3 tygodni to jeszcze jej na wylot nie znam :przebiegly:

No ale cóż dziś wieczorem zabieram się do pracy. Zostanie mi jeszcze przełożenie wszystkich kabli tzn sygnały (2 pary) i zasilanie ale czytałem że za komputerem jest fajne dojście do budy. No i te głośnikowe przez drzwi.

Dzięki za odpowiedzi, na pewno się przydadzą w dalszym rzeźbieniu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o tą gumę to prędzej też przez nią przekładałem spokojnie ale źle Was zrozumiałem i myślałem że trzeba ściągnąć to za uszczelką od kabiny :blink: Wszystko już ładnie przeciągnięte, przód zrobiony na :good: tylko nie wiem jeszcze czy tweetery dawać w seryjne miejsce (czy to dobre miejsce) czy może robić panele w słupkach przednich? To jest mój dylemat.

Mile widziane rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jak podchodzisz do tematu

prawidłowo powinny być na wysokości twoich uszu i właśnie w słupkach jest dobre miejsce

ja wpasowałem w miejsce oryginalnych i też jest super

niestety nie miałem okazji sprawdzić jakby zagrało gdyby były nieco wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w miejscu Ori i jest elegancko, mam je jeszcze lekko skierowane w swoją stronę także efekt jest zadowalający :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej grubosci załozyłes te panele w drzwi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam za odgrzanie tematu, ale mam pytanie do autora. Mam zamiar do swojej A4 też zamontować głośniki 16 cm bez przerabiania tapicerki. Oglądając ostatnie zdjęcie głośnika pod tapicerką widać, że jest on nieco schowany. Czy przez to nie ma problemów z jakością dźwięku i nie idzie on w drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...