Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s-line do a4 .... Co wy na to ?........(ostatnie podejscie)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co o tym myslicie ? (nie jest źle ale mogło byc lepiej )

zdecydowanie tamte były lepsze :cool:

Opublikowano
Co o tym myslicie ? (nie jest źle ale mogło byc lepiej )

zdecydowanie tamte były lepsze :cool:

Powiedziałbym , że nawet więcej niż lepsze :wink:

Opublikowano

Tragicznie nie jest , ale 2200 to bym nie dla za te fele :twisted:

Opublikowano

Fele ładne, ale s line jednak górą. :wink:

Opublikowano

nie chcę cię łamać ale te przy Sline to wysiadają a co do ceny to też nie będęmówił ale za 5 moich 18 od S4 z 3 oponami w b. dobrym stanie dałem 2120 z przesyłką, no ale skoro Tobie się podobają to jest luz :a4fan:

Opublikowano

Mogłeś sie nie śpieszyć i poczekać, ale to Twój wybór ważne że Tobie sie podobają .

Opublikowano
  • Autor

no to mnie załamaliscie ;)

nie no sa jakie sa, ale nówki :cool:

wsumie na tych zdjeciach to troche lipnie wygladaja ale na realu 100 razy lepiej :)

pozdro... :biggrin:

Opublikowano
no to mnie załamaliscie ;)

nie no sa jakie sa, ale nówki

wsumie na tych zdjeciach to troche lipnie wygladaja ale na realu 100 razy lepiej :)

pozdro...

No ładne, ale drogie :eek: :wink:

Opublikowano
  • Autor

a juz przebolalem :D

S-LINE ma prawie kazdy :)

a takich nie ma nikt :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Moga byc , grunt ze Ty jestes zadowolony :wink:

przyznam ze sporo dales :eek:

Opublikowano
a juz przebolalem :D

S-LINE ma prawie kazdy :)

a takich nie ma nikt :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Ja mam je od roku, więc ci sie nie udało :lol:

faktycznie na zywo duzo lepiej wyglada :wink:

Opublikowano
  • Autor

no chociaz jeden mnie pocieszył ;-)

Opublikowano

To ja dolacze sie do tematu... bo tez jestem przy wymianie ALU ! Też jestem zainteresowany wlasnie kupnem tackih felg od s-line lub tych od nowego RS ! Mam jeszcze na oku cos takiego: http://www.allegro.pl/item181644317_alufelgi_audi_vw_5x112_17_7_5j_et40.html

A to moje autko: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2458

[ Dodano: 13-04-2007, 14:51 ]

Moze ktos doradzi ;) fakt jest taki ze moje alu maja ET 13 i 20 wiec chyba bede musial zapodaj dystans zeby to jakos wygladalo bo mam poszezone nadkola :)

Opublikowano

chcesz kupić takie felgi :question::question:

dłużej zejdzie Ci dokładne wyczyszczenie tych felg niżumycie i posprzątanie całego auta... szczerze odradzam no ale jeśli tobie siępodobająto jużtwój wybór

Opublikowano

to lepsze to od RS ? lub od A8?

Opublikowano

to już kwestia gustu mi podobają się oba tyle że RS to podróby bo oryginały sątylko 18 i 19 i ciekawe jak tam będzie z wytrzymałościąna naszych Polskich drogach...

Opublikowano
to już kwestia gustu mi podobają się oba tyle że RS to podróby bo oryginały sątylko 18 i 19 i ciekawe jak tam będzie z wytrzymałościąna naszych Polskich drogach...

to trzeba brać orginały :biggrin:

Opublikowano
to już kwestia gustu mi podobają się oba tyle że RS to podróby bo oryginały sątylko 18 i 19 i ciekawe jak tam będzie z wytrzymałościąna naszych Polskich drogach...

sa w ogole ori 18? bo mi sie wydaje ze tylko 19

Opublikowano
sa w ogole ori 18?

nowych RS'a nie ma 18'

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.