Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Gdzie jest przymocowany klakson ?


wontly

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien znajdowaćsię w okolicach zderzaka.

Sprawdzałeś podłączenia pod poduszką powietrzną albo bezpieczniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik jest ok, natomiast nie wiem jak się dostać pod poduszkę w kierownicy i czy muszę coś odłączyć od poduszki czy jak?

A samego klaksonu nie mogę odszukać wiec może go gdzieś zgubiłem...

P.S

Przy okazji oglądania bezpieczników znalazłem odpiętą wtyczkę od podświetlenia kółka zamknięcia nawiewu w desce po stronie kierowcy i za cholerę nie wiem gdzie to wpiąć, kabelek jest krótki więc powinno być blisko ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaksony znajdują się z przodu na belce.Musisz wyjąć lampy i będą widoczne. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się dostać pod poduszkę w kierownicy i czy muszę coś odłączyć od poduszki czy jak?

musisz odkrecic poduche z tylu kierownicy dwie srobki-torxy,ale nie powiem jakie ,bo nie pamietam,poducha wyjdzie sama,nic nie odpinaj,uwazaj,zeby sprezynki od klaksonu wlozyc w te same miejsca :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłbym najpierw czy dochodzi zasilanie do klaksonu

A samego klaksonu nie mogę odszukać wiec może go gdzieś zgubiłem...

wyjmij prawą kratkę halogenu i można klaksony zobaczyć, są przymocowane do belki zderzaka, a jak nie to prawy reflektor.

Przy okazji oglądania bezpieczników znalazłem odpiętą wtyczkę od podświetlenia kółka zamknięcia nawiewu w desce po stronie kierowcy i za cholerę nie wiem gdzie to wpiąć, kabelek jest krótki więc powinno być blisko ale...

pozostałe nawiewy świecą? Jeśli nie to może być tak, że będziesz musiał dociągnąć zasilanie

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20727.0.html;highlight=podświetlane+kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z klaksonem bo nie działa. Wykręciłem trąbkę i podłaczona do aku działa, bezpiecznik nr 40 działa czyli pozostaje tylko ewentualnie coś w kierownicy albo gdzieś kable są skopane nic muszę wykręcić kierownicę cholera torxy trzeba kupić :) ponoc trzeba aku - odłaczyć aby poducha nie bzyknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc trzeba aku - odłaczyć aby poducha nie bzyknęła.

nic sie nie stanie,po pierwsze-bo czujnik wysyla impuls do poduchy,wiec jesli czujnik nic nie wysle-nic nie wybuchnie-teoretycznie-ale jak sie boisz,to odlacz aku... :naughty: powiem tak,kiedys na fali byly kradzieze poduszek powietrznych z aut-wiec teraz wyobrazcie sobie zlodzieja majstrujacego cos na ulicy,odkrecajacego aku,zeby potem jeszcze odkrecic poduszki-to trwa okolo pol godziny-kto by tyle w aucie siedzial? :wink4:

po drugie wcale nie trzeba odlaczac poduchy,zeby naprawic klakson w kierownicy-mozna ja odlozyc na kierownice nieodlaczona,lub ktos moze ja po prostu przytrzymac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to klaksony są dwa :shocked: to może 2 jest zjarany albo co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to klaksony są dwa :shocked: to może 2 jest zjarany albo co ?

tak są dwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A4 B5 też są 2 ?? A czy jak jeden się zjara to 2 działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A4 B5 też są 2 ?? A czy jak jeden się zjara to 2 działa ?

też są dwa :decayed: oba po prawej stronie. Jak jeden się zjara to poznasz po innym dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 jest dwa. Bo klakson ma być dwutonowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem klaksony popodpinałem i niestety pali mi bezpiecznik?! Wie ktoś co to może być...?

Może źle je podłączasz. Sprawdziłeś czy kable się gdzieś nie stykają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...