Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Transmitery FM MP3


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam w swoim aucie radio gamma i do tego kasete adapter i przy dobrej jakości muzyki działa nieźle pozyczyłem ostatnio transmiter od kolegi taki jak przedstawił kolega Kichy i działa to lepiej. sam się jednak zastanawiam nad tym by kupić Concert 1 i do tego podłączyć kabelek Aux da się tak panowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po nabyciu samochodu w Niemczech kupiłem właśnie taką kasetę z jackiem do Mp3 i powiem szczerze, ze jakość odtwarzania była fatalna. Straszne szumy i inne brzydkie dźwięki :P W domu czekał na mnie transmiter, chińszczyzna z allegro 24 PLN bodajże. Jakość bez porównania! Jakbym słuchał muzyki z płytki. Za to u kolegi w identycznym urządzeniu gra gorzej. Także z tymi transmiterami to loteria ;) A magiczne kasety? Nigdy więcej. Ale jak ktoś chce spróbować to mogę odsprzedać :P oryginalna belkina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydatek 20 pln to nie majątek a sprawdzić można.Podstawą jest dobre dostrojenie polecane jest albo dolny zakres 87.5 albo górny 108 mi na 87.5 zakłócał a na 108 chodzil jak burza a drugi chodził ok na obydwóch zakresach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dziś nie znalazłem funkcji losowego odtwarzania utworów, która rzekomo jest :no:

Do tego urządzenie nie obsługuje kart SD HC czyli max wielkość kart SD jaką połknie to 2GB.

ja w swoim mam ta obcje gdy przytrzymuje guzik play :) kiedys przez przypadek nadusilem i nie wiedzialem dlaczego przeskakuje mi na inne utwory a nie kolejne :P

okazalo sie ze tez mialem ta funkcje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptery kasetowe- przecież tego sie słuchać nie da :sick3:

Transmitery FM- dużo lepsza jakoś ale i tak bez rewelacji chociaz generalnie prawie taka jakosc jak na nagrywanym CD.

Najlepsze rozwiązanie to ori CD- nikt mnie nie przekona ze tak nie jest. (pomijajac koszty) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co piszesz to prawda ze najlepsze jest ori CD tylko jest ten ból że w b5 są tylko kaseciaki więc zostaje transmiter za 20 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez dluzszy czas uzywalem zestaw glosnomowiacy jabra, ktory mial funkcje transmitera fm.

Urzadzenie ogolnie sie sprawdza jesli chodzi o jakosc dzwieku. Problem pojawia sie jednak w zwiazku z zakloceniami - zwlaszcza w trasie. Jesli ustawimy jakas czestotliwosc w Warszawie (na ktorej mamy czysty dzwiek), to po wyjezdzie w trasie i przejechaniu kilkunastu (czasem kilku) kilometrow na naszej czestotliwosci pojawia sie jakas stacja radiowa/radiostacja/cb radio lub inny zagluszacz, ktory uruchamia szumy i trzaski w naszym radiu. Musimy wtedy zmieniac czestotliwosc, co jest upierdliwe.

Powyzszy mankament imo dyskwalifikuje tego typu urzadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...