Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1


tomasz_gti

Rekomendowane odpowiedzi

i jak ladnie juz tyl siedzi?

niestety ale sie nie ułozył.

szukam na tył jakich innych sprężyn a te z przodu zostawie bo ladnie siedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju, taki dokladnie chce uzyskac wyglad swojej furki....tytulowa audica rowniez ladna, szkoda ze nie Q ale niestety wszystkiego sie nie da miec na raz najczesciej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszedłem ładu z tymi sprężynami. :notworthy:

Przód został weitec -50 a na tył musiałem szukać innych, padło na Apex -40 i wreszcie ładnie siedzi.

xxmtS.jpg

xxoZ0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz elegancko :good: moze jakies dystanse by sie przydaly ale nie wiem czy dobrze widze :mysli: sam moze takie sprezyny wciagne bo ladnie przod siada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz siedzi jak moja ex :decayed: ale nie wiem jak ty będziesz w zimę jeździł.. ja 1be już dobrze tarłem brzuchem :cool1:

dystanse koniecznie :good:

dystanse panowie beda na wiosne bo i zmiana kół na 19 bedzie takze wtedy szerokosc dystansów dopasuje

doswiadczenie w jezdzie samochodem tak obniżonym juz mam bo wczesniej duzo nizszym jezdziłem nie jedna zime.

trzeba po prostu bardziej uwazac[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 19:23_________________________________________________i doszedł zderzak Oettingera :naughty:

myslałem ze bedzie za masywny ale jak dla mnie wygląda nie gorzej niż ori S line czy S4. a zawsze inaczej niż wszystkie.

jestem mega :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

kilka fotek

Zdj_cie0321.jpg

Zdj_cie0323.jpg

Zdj_cie0325.jpg

Zdj_cie0327.jpg[/url

Zdj_cie0322.jpg

malowanie i montaz na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zły, ale nie podoba mi się siatka w środku, boczne kratki są ok :wink4:

I sam zderzak przedni może nie dać wystarczającego efektu, przydały by się progi i tylny :kox:

i teraz pytanie... czy wytrzymasz do wiosny? Ja z felgami nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zły, ale nie podoba mi się siatka w środku, boczne kratki są ok :wink4:

I sam zderzak przedni może nie dać wystarczającego efektu, przydały by się progi i tylny :kox:

i teraz pytanie... czy wytrzymasz do wiosny? Ja z felgami nie mogę...

no cieżko tak z nowym modem wytrzymac ale na razie nie bede miał na to czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tobie udało sie go wyrwać z allegro....za super cene....gratulacje...zderzak bedzie leżał jak ulał...a co planujesz do tyłu wrzucić?bo z przodu to naprawde tłusto będzie :good:...jak tylko go założysz to zapodaj foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tobie udało sie go wyrwać z allegro....za super cene....gratulacje...zderzak bedzie leżał jak ulał...a co planujesz do tyłu wrzucić?bo z przodu to naprawde tłusto będzie :good:...jak tylko go założysz to zapodaj foty

z tyłu tez miał byc oettinger ale dziś mi go ktoś rabnał z przed nosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze jednak " przekonalismy " Ciebie do zakupu Oettinger :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165890.2415

idziesz bardzo slusznie :good: :good: :good: jak dasz rade to zrob cala Oettinger :kox:

bedzie :kox: tak jak ta niebieska...

widze, ze dobra gleba juz jest i na mocnych czesciach :good:

bede sie starał zrobić cały pakiet ale mi szkoda tego zderzaka tylnego który mi ktos zawinął bo wiem ze sa to rzadkości w używce i nie wiadomo czy sie jeszcze taki trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede sie starał zrobić cały pakiet ale mi szkoda tego zderzaka tylnego który mi ktos zawinął bo wiem ze sa to rzadkości w używce i nie wiadomo czy sie jeszcze taki trafi

no tak jest wiec teraz wiesz, ze nie ma sensu sie zastanawiac :mysli:

Jak jest rarytas - okazja :wink4:

Bo gro baranow z allegro nie wie co sprzedaje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...