Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami

Znaczki na tylnej klapie 3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wlasnie jest Łyso , brakuje samych OOOO .

Opublikowano
No wlasnie jest Łyso , brakuje samych OOOO .

I to jeszcze jak łyso

Opublikowano
  • Autor

haha a ja sie ostatnio z ciekawa opinia spotkalem, koles do mnie czego ja wogole znaczkow nie mam, a ja do niego ze jak juz kupilismy to nie bylo :P i mi wmawial ze pewnie j**niety byl i juz nikt nie przyklejal :P hehe ... jezu ludzie nie moga zrozumiec ze to ladniej wyglada :D

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem "pierścienie" w audi to rzecz święta , nietykalna ale pozostałe pojemność i oz A4 wg mnie rzecz nabyta więc jak najbardziej do zdjecia heheheh

Opublikowano
Moim skromnym zdaniem "pierścienie" w audi to rzecz święta , nietykalna ale pozostałe pojemność i oz A4 wg mnie rzecz nabyta więc jak najbardziej do zdjecia heheheh

Zgadzam sie w 100% :twisted:

BackOOOO.jpg

Opublikowano
Moim skromnym zdaniem "pierścienie" w audi to rzecz święta , nietykalna ale pozostałe pojemność i oz A4 wg mnie rzecz nabyta więc jak najbardziej do zdjecia heheheh

bez przesady...to tak jakby grile bez znaczka byly brzydsze(a wcale tak nie jest)...ale OOOO jest poprostu ladne

Opublikowano
to tak jakby grile bez znaczka byly brzydsze(a wcale tak nie jest)...

dzięki Murzyn :oops: mnie sie te pierscienie podobają z tyłu ale bez przesady. jak bym ich nie miał to by sie nic nie stało.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

powiedzcie mi na co najlepiej przykleic znaczki (oznaczenia) do samochodu (tylna klapa) :?:

Opublikowano

spanky, sa tasmy dwustronne i nadaja sie do tego idealnie. Pewnei w jakims lakierniczym dostaniesz. U mnie w szufladzie rolka takiej sie wala. :mrgreen:

Opublikowano
spanky, sa tasmy dwustronne i nadaja sie do tego idealnie. Pewnei w jakims lakierniczym dostaniesz. U mnie w szufladzie rolka takiej sie wala. :mrgreen:

ale one sa odporne na warunki atmosferyczne (zimno,cieplo,woda,snieg) :?:

jaka jest dobra firma produkujaca takie tasmy ?

takia bedzie dobra ?

http://www.allegro.pl/item114281288_tasma_dwustronna_samochodowa_1_5m_19mm_f_vat_.html

Opublikowano

spanky, nie wiem czy, a kurat ta bedzie dobra ale ta co ja mam to na samochodzi emojego ojca trzyma listwy na drzwiach juz jakies 3 latka i nic.

Sprawdz albo poszukaj firmy 3M bo chyba ona jest jedna z lepszych.

Opublikowano
spanky, nie wiem czy, a kurat ta bedzie dobra ale ta co ja mam to na samochodzi emojego ojca trzyma listwy na drzwiach juz jakies 3 latka i nic.

Sprawdz albo poszukaj firmy 3M bo chyba ona jest jedna z lepszych.

nie chodzi mi czy dobra w sensie jakosciowym tylko czy tego typu tasma sie do tego nadaje ... niby w opisie jest napisane ale nigdy nie mialem z tym stycznosci i jestem zielony w temacie ..... :oops::wink:

Opublikowano

Trzeba odtłuścić powierzchnie bezynką ekstrakcyjną, taśma 3M i musi być około 20 st.C, teraz z tym akurat nie ma problemu i będzie ok :wink:

Opublikowano

a4.jpg

załamka , prawie jak ..... z fabryki

[ Dodano: 2006-08-10, 02:33 ]

08082006274.jpg

debil , dodam ze bylo to 2.5tdi allroad

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wybaczcie ten maly OT :oops:

Ta S'ke t osobie mogl na ... BEEP ... nakleic - szybciej by moze wtedy ... BEEP ... :lol:

Opublikowano

:mrgreen:

pixel wrzuć do wątku na luzie tych kolesi z bmw :mrgreen:

sorry za OT :oops:

Opublikowano

Ja bym znaczki zdjoł gdybym miał Audiczke na 100%.

Zalety:

-- Złodziej nie wie co masz pod maską jak go rozkodowac

-- Koleś jadący za tobą chcący się pogonić po mieście nie wie czym dysponujesz i można wtedy klesia łatwiej zaskoczyć

Opublikowano
pixel wrzuć do wątku na luzie tych kolesi z bmw
lepiej nie bo moze ktos go zna:)

[ Dodano: 2006-08-22, 14:40 ]

22082006284.jpg

ale ktos ma fantazje TDI na 1.8 jeszcze w takim miejscu????? rece opadaja

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie jestem jeszcze laikiem jesli chodzi o audi.Mam pierwsze pytanie do znawcow tematu.A mianowiecie chodzi mi o oznaczenia na tylnej klapie.Czy kazda A4 powinna miec w orginale pelne oznaczenia na klapie,tzn emblemat A4 i drugi oznaczajacy poejmnosc (w moim wypadku 1.8).Z gory dzieki za pomoc w wyjasnieniu nurtujacej kwestii

Opublikowano

Panowie jestem jeszcze laikiem jesli chodzi o audi.Mam pierwsze pytanie do znawcow tematu.A mianowiecie chodzi mi o oznaczenia na tylnej klapie.Czy kazda A4 powinna miec w orginale pelne oznaczenia na klapie,tzn emblemat A4 i drugi oznaczajacy poejmnosc (w moim wypadku 1.8).Z gory dzieki za pomoc w wyjasnieniu nurtujacej kwestii

nie. to zależy co sobie klient zażyczył. można mieć wszystko, cześć albo wcale.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.