Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami

Znaczki na tylnej klapie 3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja kur........ dlubalem 2 godziny :P

Opublikowano
A ja kur........ dlubalem 2 godziny :P

To już wiesz , że zanim coś zrobisz warto zapytać kolegów :mrgreen:

Opublikowano
Jak najłatweiej usunąc te znaczki z tylnej klapy? Oczywiście nie nieszcząc przy okazji lakieru.

Wystaw auto na słońce.Jak sie dobrze nagrzeje , to żyłka wędkarska w ręke , podcinasz znaczek i odchodzi jak ta lala :mrgreen:

Albo szybciej suszarka podgrzac :razz:

Opublikowano
Jak najłatweiej usunąc te znaczki z tylnej klapy? Oczywiście nie nieszcząc przy okazji lakieru.

Wystaw auto na słońce.Jak sie dobrze nagrzeje , to żyłka wędkarska w ręke , podcinasz znaczek i odchodzi jak ta lala :mrgreen:

Albo szybciej suszarka podgrzac :razz:

O suszarce to Ty lepiej nie wspominaj.Kiedyś ktoś napisał , żeby użyć suszarki , a jakiś koleś wpadł na pomysł , że szybciej będzie jak zamiat suszarki użyje opalarki.No i użył.Efektu koncowego chyba nie musze opisywać jak wygląda lakier potraktowany powietrzem o temperaturze ponad 600 °C :twisted:

Opublikowano
O suszarce to Ty lepiej nie wspominaj.Kiedyś ktoś napisał , żeby użyć suszarki , a jakiś koleś wpadł na pomysł , że szybciej będzie jak zamiat suszarki użyje opalarki.No i użył.Efektu koncowego chyba nie musze opisywać jak wygląda lakier potraktowany powietrzem o temperaturze ponad 600 °C :twisted:

To musial byc jakis istny geniusz :lol: Tylko jak sie cos robi, to glowy tez wypadaloby uzywac :mrgreen:

Opublikowano

dla mnie moze być opcja taka jaką mam:

OOOO i mam jeszcze A4 :razz:

Opublikowano
O suszarce to Ty lepiej nie wspominaj.Kiedyś ktoś napisał , żeby użyć suszarki , a jakiś koleś wpadł na pomysł , że szybciej będzie jak zamiat suszarki użyje opalarki.No i użył.Efektu koncowego chyba nie musze opisywać jak wygląda lakier potraktowany powietrzem o temperaturze ponad 600 °C

Suszarka, lekko podgrzewasz, pozniej zylka i odchodzi wszystko, pozostaje domyc resztki jakie pozostaly i nie ma znaczkow - ja tak robilem .

Opublikowano
e to jak juz masz kłamac to mów z grubej rury i ze masz 2,6

Bez szalenstw :oops:

ja robie odwrotnie - mowie, ze mam 1.6 :D a na klapie mam tylko OOOO ale chcialbym plakietke quattro + jedna taka na grill :)

Opublikowano

Jesli chodzi o to zdjecie, to mozna porownac i widac ze srebrnej a4 czegos brakuje - brakuje wlasnie OOOO :mrgreen:

Opublikowano

A ja jak zdrapie swoje to sobie walne 1.9 SDI ... a co :D

Opublikowano
ja jak zdrapie swoje to sobie walne 1.9 SDI ... a co

Etam, jak chcesz to Ci wysle znaczek 1,6 :mrgreen: Albo sie zamienimy ... hehe

Opublikowano

ja mam 1.9 TDI na sprzedaż jak coś :) a co do zdjęcia to właśnie grożnie wygląda bez znaczka ta srebrna audica :)

Opublikowano
to właśnie grożnie wygląda bez znaczka ta srebrna audica

Kazdy inaczej odbiera ;)

Opublikowano

wystarczy popatrzec na rure wydechowa i juz wiesz jaki kto ma silnik czy 1,6,czy 1,9 czy 1,8 t czy 2,6 :razz:

Opublikowano
wystarczy popatrzec na rure wydechowa i juz wiesz jaki kto ma silnik czy 1,6,czy 1,9 czy 1,8 t czy 2,6 :razz:

chyba ze masz zmienioną koncówke lub koncowy wydech :wink:

Opublikowano
wystarczy popatrzec na rure wydechowa i juz wiesz jaki kto ma silnik czy 1,6,czy 1,9 czy 1,8 t czy 2,6 :razz:

chyba ze masz zmienioną koncówke lub koncowy wydech :wink:

jak ktos ma zmieniony to juz niestety pozostaje zgadywac :wink:

Opublikowano
  • Autor
wystarczy popatrzec na rure wydechowa i juz wiesz jaki kto ma silnik czy 1,6,czy 1,9 czy 1,8 t czy 2,6 :razz:

yy nie czaje, pomiedzy tdi a benzynka to wiem ze w tdi jest dwie rureczki w dol a w benzyniaku 1.8, 1.6 jest jeden a w 1.8 t czy 2.6? :> co za roznica?

Opublikowano
wystarczy popatrzec na rure wydechowa i juz wiesz jaki kto ma silnik czy 1,6,czy 1,9 czy 1,8 t czy 2,6 :razz:

yy nie czaje, pomiedzy tdi a benzynka to wiem ze w tdi jest dwie rureczki w dol a w benzyniaku 1.8, 1.6 jest jeden a w 1.8 t czy 2.6? :> co za roznica?

bo 1,8 t i 2,6 maja prosta dwururke :wink:

Opublikowano

a diesle to nawet jak mają zmieniony wydech to idzie poznać że to diesel :) np. po warkocie silnika :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.