Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoilerek do mojej niuni - wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :a4fan: maniaków.

MyAudiA4B6_2.jpg

Co sądzicie o pomyśle upiększenia mojej o mały spoilerek z S4, tak żeby dodać jej trochę uroku. Wiem że pod maską tylko 2.0 130km, w dodatku tylko jedna rura z tylu ale puki co muszę przy tym jeszcze przez jakiś rok pozostać. Pozbyłem się też znaczka 2.0 na tylnej klapie :cool:

Następne marzenie to B6 w kombi z 1.9TDi lub 2.5TDi z multitronikiem, ale to musi jeszcze poczekac...

To ma być efekt końcowy:

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-01-05-Boot-Lip-Spoiler-Lightsilver-met-LY7W_W0QQitemZ130098631210QQcategoryZ72209QQrdZ1QQcmdZViewItem

Wszystko pozostanie niezmienione, jak na zdjęciu, nie zamierzam dużo do niej dokładać bo i tak ją sprzedam, więc po co. A taki mały spoilerek to nieduży wydatek a cieszy :wink:

Dzięki za opinie.

Opublikowano

Chyba już ktoś pytał o taką dokładkę na klapę.

Moim zdaniem to VT i jeszcze klejony na taśmę dwustronną

Opublikowano
Chyba już ktoś pytał o taką dokładkę na klapę.

pytał Wojtas o szpojler do a6

oryginalny spojler z S4 to trochę kosztuje zdaje się ??

Jak nie chcesz grubo inwestować, to nie widzę sensu.

Opublikowano
  • Autor

No a co powiecie o tych podróbkach, jest ich mnóstwo i nie są bardzo drogie.

Czy warto pakować sie w podróbkę w dodatku mocowaną na kleju?

Opublikowano

Nie podoba mi sie cos takiego w serii jest lepiej :wink: zainwestuj np. w fele

Opublikowano
Nie podoba mi sie cos takiego w serii jest lepiej :wink: zainwestuj np. w fele

tylko to go będzie trochę więcej kosztowało :cool:

Opublikowano

moim zdaniem fajna loteczka..delikatna..ale jeśli to bęzie dodatek do miłej gleby, kółek i jakiś fajnych szyb..sama ta lotka będzie VT zalatywać

Opublikowano
tylko to go będzie trochę więcej kosztowało :cool:

Pracuje w Anglii da rade :lol: na takie tandetne plastiki szkoda kapury :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Macie po części racje chłopaki, fajnie było by zapodać jej 17' :question: Ale czy jest sens skoro za jakiś rok i tak przesiądę się na inną? Felg przecież nie zatrzymam. Z resztą te 16' na których obecnie jeździ są całkiem ładne i mają nówki oponki Dunlop Sport :wink:

Taki spoilerek może okazać sie niedrogim i dobrym rozwiązaniem :confused:

Opublikowano

Zawsze możesz sobie felgi zostawić !

Opublikowano

Loteczka jest fajna, ale porzadna, a jak jakies podrabianane gowno to daj sobie spokoj

Opublikowano
Moim zdaniem to VT
sama ta lotka będzie VT zalatywać

VT :arrowr: Virtual Tuning

a jak chcecie skracać zwrot Wieś Tjunink to zróbcie WT :twisted:

a spojler ładny byle nir był z laminatu bo Ci sie posypie przy samym zamykaniu klapy :rotfl:

Opublikowano
spedyt napisał/a:

Moim zdaniem to VT

talib1990 napisał/a:

sama ta lotka będzie VT zalatywać

VT :arrowr: Virtual Tuning

a jak chcecie skracać zwrot Wieś Tjunink to zróbcie WT :twisted:

Keżorku ale to tak po amerykańsku .. :twisted:

Opublikowano

ta niebieska to jest twoja :question: a czemu na zdj. jest kiera z prawej strony :question:

Opublikowano

SORY za OT ale Fire, ta z Twojego linku jest naprawdę piękna tylko że jej się coś z tyłu na dach zasrało chyba jakiś pterodaktyl bo to jakieśt akie wielkie gówno ni to płetwa z nowych BMW ni to ori antena od GPS z Audi... :exclaim: :smile:

a co do spoilera o którym tu rozważamy to jeśli nie jest on z laminatu tylko z ABSu to warto by sięnad nim zastanowić... tylko ta taśma dwustronna nie wydaje się to być pewnym mocowaniem...

a czemu na zdj. jest kiera z prawej strony
a słyszałeś o 2 milinach (zarejestrowanych) Polaków którzy wyjechali na wyspy?? to jest jeden z tych 2 milionów (zarejestrowanych !!) :smile:
Opublikowano
  • Autor
:a4fan: tak, jestem jednym z tych 2 milionów, dzieki i pozdrawiam :biggrin:
Opublikowano

osobiście jestem zwolennikiem delikatnych modyfikacji i taki "spojlerek" listwa jak najbardziej by mi odpowiadała akurat mam avanta i delikatny daszek byłby moim zdaniem spoko ;] z tym że do allegro czy ebay nie mam przekonania ;] plastik jakiś czy co ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.