Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdy się ma za dużo pieniędzy - złote furki


Reniu

Rekomendowane odpowiedzi

Można to porównać do bułgarskiego makijażu :polew:

Ale pokazać trzeba... ku przestrodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tombak :decayed:

Czyste złoto, np w Porsche na pewno, czytałem o tym już nie raz, zresztą masz napisane że na karoserii jest 40 funtów czystego złota.

Pewnie pozłacane tylko oczywiście oryginalne elementy, no ale sam fakt się liczy.

Wole nie wiedzieć ile może kosztować naprawa blacharska po stłuczce, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego byście się spodziewali jak nie wioski po szejkach z Dubaju, którzy zarabiają parę miliardów dolarów tygodniowo. Wybudowali sobie nawet kryty zjazd narciarski na pustyni, gdzie w środku utrzymaywana jest temperatura -2 stopni C, na zewnątrz +40 :slina:. Oni nigdy tej kasy nie wydadzą, mój szef widział jak taki szejk podjechał pod hotel limuzyną, a za nim 7 żon, każda w osobnej limuzynie i osobnymi służącymi. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za nim 7 żon, każda w osobnej limuzynie i osobnymi służącymi. :naughty

c**jovy szejk..ja bym se zapodał jedną na każdy dzień tygodnia..i nazwał " posuwisty poniedziałek.. oralny wtorek...analny zimny wieczorek" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ferrari jest klasą samo w sobie i będzie fajne nawet z papieru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego byście się spodziewali jak nie wioski po szejkach z Dubaju, którzy zarabiają parę miliardów dolarów tygodniowo. Wybudowali sobie nawet kryty zjazd narciarski na pustyni, gdzie w środku utrzymaywana jest temperatura -2 stopni C, na zewnątrz +40 :slina:. Oni nigdy tej kasy nie wydadzą, mój szef widział jak taki szejk podjechał pod hotel limuzyną, a za nim 7 żon, każda w osobnej limuzynie i osobnymi służącymi. :naughty:

Masz mocno nieaktualne informacje. Obecnie sytuacja w Dubaju mocno się zmieniła. Zagraniczne inwestycje oraz "ex-pats" sp***rzają z tamtąd w zastraszającym tempie. Większość z gigantycznych projektów, które miały wystartować na poczatku 2009 została odwołana. Nie zdziwiłbym się gdyby Dubai-Ski po prostu zbankrutował bo nie będzie tam za chwilę komu jeździć na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ruscy... czemu mnie to nie dziwi :> Typowi nowobogaccy tandeciarze, kreują się na lordów i arystokrację ale jak widać prawdziwe "ja" zawsze z nich wychodzi :polew: Tak to bywa jak wieś i ciemnogród nagle dorwie się do kasy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były złote zęby modne:polew: , teraz złote fury na topie :blink::no::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...