Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Obieg wewnętrzny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sorry że odgrzebuje temat ...

może ktoś w końcu doszedł do tego jak przywrócić obieg wewnętrzny bez włączania klimy uprzednio ?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

To ja również przepraszam, że odgrzebuje temat ale u mnie przycisk obiegu wewnętrznego nic nie robi. Tzn jego podświetlenie działa ale kliknięcie nic nie powoduje. Nie mam klimatyzacji u siebie w aucie. Przycisk po kliknięciu nie wiadomo czy jest ustawiony na włączony/wyłączony. Da się kliknąć ale wraca do pozycji w jakiej był kliknięty jakby z samym przyciskiem już było nie tak. Ktoś tu przed chwilą pisał że w przedlifcie nie ma żadnych silniczków do sterowania obiegiem. Po rozebraniu schowka czego się dopatrywać? Wskazówki jakieś?

Opublikowano

W przedlifcie żaden przycisk na klimatroniku nie zostaje w pozycji wciśniętej :decayed:

Gruszka która zaciąga klapę wewnętrznego obiegu jest po prawej stronie całego tunelu (na samym brzegu)

Po ściągnięciu schowka będzie do niej podłączony wężyk i po nim znajdziesz gruszkę.

Często się zdarza że guma wewnątrz gruszki parcieje/pęka lub się przeciera przez co podciśnienie nie jest w stanie zaciągnąć sztangi a zarazem otworzyć klapy.

Przerabiałem to u siebie - guma była pęknięta na załamaniu w środku gruszki, obieg wewnętrzny oczywiście nie działał, mimo "samochodzika" wyświetlanego na panelu klimy.

Gruszki nie da sie zdemontować bez wyciągnięcia całego tunelu - wiąże się to ze zdjęciem deski rozdzielczej, odłączeniem nagrzewnicy, rozszczelnieniem klimatyzacji.

Edytowane przez Hezen

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie w Audi A4 B5 95r. przed liftem klimatronik są dwie klapki we wlocie powietrza:
pierwsza sterowana elektrozaworem i gruszką podciśnieniową bliżej wentylatora(dalej filtra kabinowego) od obiegu wew/zew calkowicie zamyka lub otwiera po wcisnieciu przycisku obiegu na wlaczonym silniku,
natomiast druga klapka blizej filtra kaibnowego(dalej wentylatora) sterowana silnikiem elektrycznym nie wiem kiedy jest wlaczana wylaczana tym bardziej ze nawet zamknieta nie przyslania calego otworu. Ktos wie od czego ona jest?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.