Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak nabić klimę ?


Radek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , byłem dziś w warsztacie w Gdyni i chciałem nabić klimę. Ale rozłożyli ręce i powiedzieli, że nie widzą gdzie by mogli się podłączyć i nic nie zrobią. Powiedzieli też , że w 96roku nie było klimy w a4 i muszę mieć jakąś kombinowaną. Może ktoś pomóc i powiedzieć gdzie i jak się podłączyć ? Może pod czujnik ciśnienia klimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , byłem dziś w warsztacie w Gdyni i chciałem nabić klimę. Ale rozłożyli ręce i powiedzieli, że nie widzą gdzie by mogli się podłączyć i nic nie zrobią. Powiedzieli też , że w 96roku nie było klimy w a4 i muszę mieć jakąś kombinowaną. Może ktoś pomóc i powiedzieć gdzie i jak się podłączyć ? Może pod czujnik ciśnienia klimy ?

zmień mechaników :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez pod oslona podszybia, lub w komorze silnika, kolo akumulatora sa zlacza do tego celu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, pewnie kolega trafił na takich macherow co sobie kupili stacje a zielonego pojęcia nie maja "co i gdzie" :naughty: Chyba że rzeczywiscie coś nakombinowane jest z tą klima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre... uśmiałem się... przeciez klime mialy nawet modele z 94 roku... zmien mechanikow bo szkoda gadac... mi podlaczali tam przy chlodnicy o ile dobrze pamietam, taki zawor tam jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre... uśmiałem się... przeciez klime mialy nawet modele z 94 roku... zmien mechanikow bo szkoda gadac... mi podlaczali tam przy chlodnicy o ile dobrze pamietam, taki zawor tam jest :good:

W B5 tam się podłączali? :mysli: U mnie podłączali się w zawory przy podszybiu od str. pasażera.[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:26_________________________________________________

dzięki za podpowiedzi , jutro zajadę jeszcze gdzie indziej :) a jeżeli chodzi o mechaników to jest nawet na forum polecany ten warsztat w Gdyni :P

Oj ,to chyba jakaś kombinacja była, nie sadzę żeby ktoś kto się zajmuje klima był aż tak niezorientowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie mówię teraz nic bo nie pamiętam dokładnie... albo może tam ciśnienie sprawdzali albo coś, już nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczenie zaworów zależy od rocznika. Jeżeli dobrze pamiętam to po 97 były 2 przy podszybiu, a wcześniej jeden w chłodnicy a drugi na podszybiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczenie zaworów zależy od rocznika. Jeżeli dobrze pamiętam to po 97 były 2 przy podszybiu, a wcześniej jeden w chłodnicy a drugi na podszybiu.

I to by sie zgadzało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henrykus

Pewnie byłeś w TOS-ie .

W zeszłym roku chcieli mi pół przodu tam rozbierać , a faktycznie złącze serwisowe jest tylko jedno na skraplaczu . Jedź do Wash Master przy Makro , tam znają się na rzeczy.

Pozdr

Niestety byłem w błędzie nie polecam Wash Master , nie ma już tego mechanika.

Byłem wczoraj (9 czerwca), zaczeli mi rozbierać filtr powietrza silnika , porażka.

Opinię powtórzę w dziale warsztaty niepolecane.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się , że nie mam w ogóle złącza do napełniania klimy , tzw. klima jednorazowa :P. A chodzi o to, że mam chłodnice z passata , bez złącza. Prawdopodobnie będzie to tak rozwiązane ze koleś mi wspawa złącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...