Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Uszkodzony przegób zewnętrzny


Caartman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od jakiegoś czasu słyszę pod maską dziwne strzelanie, stawiam na przegób, bo już się z tym kiedyś spotkałem.. pytanie moje takie, jeśli oczywiście może ktoś mi pomóc, jakie jest oznaczenie tego przegóbu? (w aukcji ponożej pisze, ale czy to prawda...) słyszałem też, że jest kilka (nie pamiętam ile wersji..) tego, które różnią się ilością zębów, oczywiście ABS, skrzynia TIPTRONIC jeśli to coś pomoże... patrzę mniej więcej na allegro na zamienniki... Pozdrawiam!

http://moto.allegro.pl/item648941753_przegub_zew_audi_a4_a6_skoda_superb_passat_lobro.html

a tu następny...

http://moto.allegro.pl/item636214543_przegub_audi_a4_a6_vw_passat_golf_skoda_superb_now.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegub stuka przy skręcaniu z dodawaniem gazu, jeżeli w takich okolicznościach pojawiają się te odgłosy, to możesz być pewien, że to przegub. Z tego, co mi się wydaje, to do AJMa potrzebujesz części nr 3B0498099B, ale najlepiej zapytaj się sprzedawcy czy będzie pasować. Podajesz kod silnika, skrzynię biegów i FWD. Z zamienników polecam przegub firmy LOBRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zamiennik to ten z drugiego linku :thumbdown: ten na pierwszym jest do modeli z mocniejszym silnikami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM 33 zeby ATJ 38 przynajmniej w passacie.

Z pierwszego linka wynika ze pasuje do wszystkiego :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, więc rozumiem, że z tego pierwszego linku może pasować?! Zadzwonie jeszcze do tego typa i się spytam.. hmm, a żeby odkręcić ten przegób i po prostu policzyć zęby, to dużo roboty? Dzięki wielkie za odpowiedź :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytsarczy ze odkrecisz srube centralna wtedy juz widac zeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...