[ALL B6] BOSE + I-POD - czy jest to możliwe ?

witam wszystkich!

mam pytanie czy do oryginalnego radyjka BOSE jest możliwość podpięcia i-poda

szukałem w wyszukiwarce ale nic ciekawego nie znalazłem :kwasny:

więc może ktoś z was już przerabiał ten temat i ma jakieś wiadomości

dzięki i pozdrawiam :hi:

jakiego i poda chcesz podpiąć , ?? są jkakieś specjalne przeznaczone do auta?? też jestem zainteresowany podpięciem do navi plus lub tunera tv, albo dvd phantom, . Z tego co kojarze to chyba adamoo ma i poda w aucie , tylko nie wiem jak podpietego , moze sie wypowie .

właśnie nie wiem czy są jakieś przeznaczone modele do tego radia czy wystarczy pierwszy lepszy :mysli:

poczekamy może ktoś nam coś doradzi

pierwszy lepszy,w audi do dostania zestaw do podpiecia

Witam panowie :hi:

Jesli chodzi o podpiecie do bose - masz na mysli Concert'a ? Są zestawy na ebay specjalnie pod to radio - ze sterowania ipodem z przyciskow radia.

Jesli chodzi o navi plus lub rns to sprawa jest prosta - jesli masz adapter tv to wystarczy kupic najlepiej ori kabel AV do ipoda, iphona i od razu mozesz jeszcze oprocz muzy miec obraz.

Mam to zrobione u siebie w RNS-E - jak ktos bedzie chcial to podesle fotki - jak odbiore samochod od lakiernika

mógłbyś podesłać jakiś link z tym zestawem do radyjka

dzięki

jak ktos nie ma ory zmieniarki to powinien dać rade jeszcze adapter Aux in :mysli:

Oskaro - ja mam navi plus i tuner TV , wnoiskuje , że kupie kabel AV i podłącze i poda bez problemu , tak????? .. Pytanko, jak jest z jakością dźwięku ???

pierwszy lepszy,w audi do dostania zestaw do podpiecia

Ctv znasz może cene takiego zestawu , co w nim jest ????

witam wszystkich!

mam pytanie czy do oryginalnego radyjka BOSE

BOSE to system glosnikow a nie radyjko :wink4:

adapter fabryczny kosztuje ok 400pln

w zestawie pudeleczko i 3 kable,jeden do ipoda i dwa do radia, jeden do rnse,drugi do starszego radia,cena okolo 400 czasami 360 roznie to bywa

marcin j ja mam podpiecie pod ipoda, ale samego ipoda nie mam.. :polew:

marcin j ja mam podpiecie pod ipoda, ale samego ipoda nie mam.. :polew:

Wlasnie u Jerza to widzialem :P

Podepnij moze ktos ma na spot niech przywiezie i moze bys zobaczyl bo fajna sprawa :wink4:

Co do tematu to ten kabelek wystarczy

a niby czym sie rozni dension od ori????????

mógłbyś podesłać jakiś link z tym zestawem do radyjka

dzięki

Nie mam linka. Musisz mieć poprostu adapter AV - taki jak do podłączenia DVD i kabel komponent do ipod - koniecznie ori apple bo inaczej nie będzie wyświetlać video - taka sytuacja jest u Adamoo[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 17:27_________________________________________________

dokładnie tak - jakość dzwięku zależy od jakości pliku na iphonie / ipodzie. Dla mnie jest satysfakcjonujaca