Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.


boseron

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio z dołożonych małch elementów to postojówki w5w led z rezystorakmi , nie wywalają błędu na Fis-e i nowy żarnik 6K [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 11:14_________________________________________________

:naughty: a co na oku masz

albo vw passat albo grand vitara, albo skoda yeti, albo B7- lub Honda CRV- myśle w co uderzyć - najbardziej skałaniam sie do paska bo b7 to praktycznie to samo co b6 więc po co dokłądac kaske za bardzo podobny samochód[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 11:17_________________________________________________chce cos większego aha jeszcze A6 rozwazam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechalem wczoraj Passatem B6 1000km i generalnie wygodne auto... ale lepiej sie prowadzi A4 - mniejsze, zwinniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem do Bułbarii niedawno pasatem b6 CC 2.0TDI 170KM. DSG i zawieszenie aktywne .

rewelacja. ale a4 wykonane jest o niebo lepiej i staranniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze paski są w dobrej cenie no i troche większe od A4 a mi coś ciasno w mojej A4. chyba ze coś innego polecicie do 45 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zdjęciu znaczka "1.9TDI" były jakieś ślady? Jak to najlepiej zdjąć? Przymierzam się do zdjęcia u siebie wszystkich znaczków, ale boje się, że jakieś ślady zostaną i będzie to paskudnie wyglądało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zdjęciu znaczka "1.9TDI" były jakieś ślady? Jak to najlepiej zdjąć? Przymierzam się do zdjęcia u siebie wszystkich znaczków, ale boje się, że jakieś ślady zostaną i będzie to paskudnie wyglądało :/

ja mam nagrzewnice, jak dobrze nagrzejesz to odchodzą bez problemu, poem delikatnie zapastować i gotowe- smiało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego sprzedajesz fure?

bawisz sie w Policje :tongue4:

coś nowszego moze bym kupił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pytam skoro mowisz ze niezawodna :decayed:

a co planujesz? pewnie b7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pytam skoro mowisz ze niezawodna :decayed:

a co planujesz? pewnie b7...

myśle o tym ale moze byc też suv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q7 :naughty:

nie no to auto moich marzeń ale jeszcze nie moja liga cenowa :disgust: więc musze sie zadowolić mniejszym i tańszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem samochodu, to nikt nie sprzedawał, a teraz wszyscy :wallbash:

to sprzeda swój i weź ode mnie :naughty: polecam[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 20:07_________________________________________________Panowie zakupiłem felgi w rozmiarze 17...... dlaczego nie 18 bo mam rodzinke ,małe dziecko i to według mnie najlepszy wybór, kompromis miedzy komfortem a wyglądem, narazie sie malują więc za tydzień myśle założe i zorbie fotki aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem samochodu, to nikt nie sprzedawał, a teraz wszyscy :wallbash:

to sprzeda swój i weź ode mnie :naughty: polecam[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 20:07_________________________________________________Panowie zakupiłem felgi w rozmiarze 17...... dlaczego nie 18 bo mam rodzinke ,małe dziecko i to według mnie najlepszy wybór, kompromis miedzy komfortem a wyglądem, narazie sie malują więc za tydzień myśle założe i zorbie fotki aktualne.

taaa "trza" było sprzedawać z lutym to bym wziął(I jeszcze ładnie dziękował), albo wymień się za żrącego olej 2.0 ALT :) będziesz miał mniejszy przebieg.

Mam nadzieję, że nie są tu naliczane posty bo trochę OT robię. :wallbash:

Ale żeby mi nie skasowali posta, to ta skóra dla mnie jest piękna :slina: Tylko nie za gorąco Ci przy tych upałach teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jadąc do zakopanego ostatnio nogi mi sie przypociły w miejscach styku ze skórą dlatego nie jest to takie super ale wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jadąc do zakopanego ostatnio nogi mi sie przypociły w miejscach styku ze skórą dlatego nie jest to takie super ale wygląda :kox:

Tak jak myślałem, ale zajebi... wygląda.

Gdyby tylko jeszcze miały opcje chłodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest upał i mi się za bardzo nie śpieszy to odpalam auto, włączam klimę (LO), zamykam drzwi i odpalam fajke, takie moje rozwiązanie :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest upał i mi się za bardzo nie śpieszy to odpalam auto, włączam klimę (LO), zamykam drzwi i odpalam fajke, takie moje rozwiązanie :decayed:.

a jak nie pale :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...