Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,9 AWX] S4 diesel edition


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

Takie foto story bo niechce mi sie pisać :-)

No to zaczynamy Pierwsze mody byly przeprowadzone jak najszybciej bo nie dało sie jezdzić 138.5 KM Dieslem

Pożniej okazalo sie ze to i tak słabo te 170 KM wiedz natychmiastowa wymiana turbiny

 

I jeszcze szybsza wymiana Pompek bardziej wydajniejszych

I Lekka zmiana w wygladzie zewnetrzynym malowanie dokladek i robienie reklamy na wozie:-)

 

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zmienilem na 16 stki - niechce zadnych 18 mialem w innym audi i kilka razy ja spawalem

zakladam teraz FMIC i dalsze mody jest teraz 190 KM jak zrobie FMIC to wrzuce wykres

hehehe no ramki tak juz wywalilem tamte zdjecia - niechcialo mi sie w fotoshopie przerabiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysiek widze ze tez z czestochowy to moze wpadniesz na spota - odwiedzaj dzial spoty czestochowskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze samochod taki czysty jak moj :decayed:

Powiedz cos wiecej na temat tej folii... opalarka, folia, lakier :mysli: Sam to robiles?

Ladna furka, widze, ze duzo z tego diesla wycisniesz ;) Ile na plus z FMIC-em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje turbine brd i zakladam gt 22 wraz z wydechem ale najpierw fmic

chce max 240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem pare razy na miescie, ladnie sie prezentuje ;)

Potwierdzam Sysiek, też widziałem parę razy na mieście. Nieźle się prezentuje twoja fura Dżo-Dżo, poza tym nie da się jej nie zauważyć ze względu na wygląd zewnętrzny. Nie myślałem ze masz tyle koników pod maską. :mysli: no cóż całkiem całkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie pompki włożyłeś?? AL ?? Czy podchodzą do B6 jakieś jeszcze inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bardzo ładny ren avant tylko jak to już ktoś kiedyś :polew: :polew: powiedział ten tył taki oszpecony :polew: :polew:

Tymon bez urazy ale patrzac na modyfikacje Michala to tyl jest jedynym widokiem jaki bys ogladal :polew:

Michal niezle wyciskasz pelen szacunek :kox:

Jakies pakiety bedziesz strzelal czy skupiasz sie wylacznie na silniku ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko fmic i pakiet s - line

czarna podsufitka + pakiet oswietlenie + navi

poki co a jak bedzie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko fmic i pakiet s - line

czarna podsufitka + pakiet oswietlenie + navi

poki co a jak bedzie zobaczymy

No plany dobre s-lina jest super chociaz przy Twoich mocach chyba szedlbym w s-ke no ale jednak duzy koszt pakietu..

Pochwal sie srodkiem co tam masz ciekawego u siebie ?? Strzelasz podsufitke ale kiere drazek siedzenia masz od s-line ??

Najlepiej to moze pokazesz zdjatka sami sobie zobaczymy ;)

Tez chce kiedys rezac do s-line ;)

Spalanie wzroslo jakos diametralnie po chipsie turbince i wtryskach ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furak kox zamiata ze chocho ale ta czarna chmura z tyłu bezcenna :gwizdanie: :polew:

chmurka musi byc bez chmurki nie ma jazdy niech wszystkie beznyny wachają dieselka haha

ukasz spalanie jest w granicach 8 litrow po miescie to mysle ze nie jest zle - chodz pierwszy tydzien to nie moglo zejsc po nizel 10 :-) ciezka noga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furak kox zamiata ze chocho ale ta czarna chmura z tyłu bezcenna :gwizdanie: :polew:

chmurka musi byc bez chmurki nie ma jazdy niech wszystkie beznyny wachają dieselka haha

ukasz spalanie jest w granicach 8 litrow po miescie to mysle ze nie jest zle - chodz pierwszy tydzien to nie moglo zejsc po nizel 10 :-) ciezka noga

Chciales wytryski rozgrzac i rozdziewiczyc oraz turbinke :naughty:

Pewnie ze nie jest zle 8 w miescie to normalny wynik jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne spalanie w mieście 7,7 - 8,4 nie oszczędzając:)) przy 192KM i 390NM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no chlopaki widzieli jak cie objezdzam haha a w szczegolnosci teraz na spocie hehehe

wszyscy lali z ciebie :polew: 12 dlugosci auta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...