Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz mam koncepje na zderzak :-) dam zdjecia w piatek jak sie uda

Czkamy na foty, dziś piątek... :decayed:

Opublikowano

juz mam koncepje na zderzak :-) dam zdjecia w piatek jak sie uda

Dajesz DZO fotki - chyba dotrzymasz słowa :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheheh no co ty ja zawsze dotrzymuje ale w przyszly piatek mialo byc

mam kilka problemów z zamontowaniem coolera

Opublikowano

heheheh no co ty ja zawsze dotrzymuje ale w przyszly piatek mialo byc

mam kilka problemów z zamontowaniem coolera

ciezka sprawa zmiescic :> musiles rezac zderzak

zobacz tu :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_projekt_fmic_instalacja_wlasna_podrecznik_dla_kazdego-t44465.0.html

Opublikowano

dzo dzo gdzie dorwałeś taki dolot?? :cool1: chodzi mi o tą rurę od dolotu która idzie na kolektor ssący :hi:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 19:12_________________________________________________zrobiona od podstaw z kwasówki tak??

Opublikowano

dziś już środa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

A już chciałem numer BAT nadawać jakiś za***isty typu BAT lub member #69 :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

a ty cisza :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ahhhh szkoda gadać

musialem turgine do karambola wyslac bo ją chu.,. strzelił

waz od coolera mi pierdo... jeba.. na raza cale zycie pod gorke

chwillka wstrzymac sie

rogal dal ciala bo przelozyl termin spotkania :confused4:

Opublikowano

poznawaj tuning...

wszystkie jego strony...

te miłe i te nie miłe :wink4:

Opublikowano

wąż od coolera??!! :sick3: myślałem, że wszystko miałeś już wyrezane z kwasówki...

Opublikowano
  • Autor

no tak mam ale jakos musisz to polaczyc , przeciez nie dasz tego bez jakis laczników gumowych - wszystko dostaje drgań wiedz musi byc jakas amortyzacja

Opublikowano

ale jakos musisz to polaczyc

no jasne, tak myślałem, że chodzi o złączkę...a jakie dałeś obejmy? gbs`y gładkie? czy te zwykle prążkowane?

Opublikowano

Dzo-dzo zapodaj fotki kolektora wydechowego , jak zrobisz korekte softu to przyjade na spota do czestochowy i mnie przewieziesz zobaczymy jak to Ci lata i czy jest sens zebym zakladal GT22 czy zostawic jak mam :cool1: glownie chodzi mi jak bedzie wygladal dol i czy nie bedzie duzego laga :naughty:

Opublikowano

Dzo-dzo zapodaj fotki kolektora wydechowego , jak zrobisz korekte softu to przyjade na spota do czestochowy i mnie przewieziesz zobaczymy jak to Ci lata i czy jest sens zebym zakladal GT22 czy zostawic jak mam :cool1: glownie chodzi mi jak bedzie wygladal dol i czy nie bedzie duzego laga :naughty:

Ja też chcę!!!!

Opublikowano

Dzo-dzo zapodaj fotki kolektora wydechowego , jak zrobisz korekte softu to przyjade na spota do czestochowy i mnie przewieziesz zobaczymy jak to Ci lata i czy jest sens zebym zakladal GT22 czy zostawic jak mam :cool1: glownie chodzi mi jak bedzie wygladal dol i czy nie bedzie duzego laga :naughty:

Ja też chcę!!!!

Dzo-Dzo jak to wszystko po ustawiasz i wystroisz to zrobimy do Czestochowy pielgrzymke na ktoregos spota

Opublikowano
  • Autor

no spoko tylko to nie ja będę ustawial :decayed: tylko człowiek zagadka

jeszcze kilka zmian i autka jak znalazł na zime hhehehe :polew:

p.s tak sobie nie raz mysle i po chu... mi to bylo eheheheh

Opublikowano

dzo- dzo nie załamuj rąk! bez takich ludzi jak ty, takie fora by umierały! działaj dalej, a że w życiu jak w sinusoidzie raz u góry raz na dole, to nie wolno się poddawać!!! ja trzymam kciuki, że w końcu się uda wszystko zestroić i jeszcze pocieszyć się trochę bezawaryjnością...bedzie :good: :good: :notworthy:

Opublikowano

no spoko tylko to nie ja będę ustawial :decayed: tylko człowiek zagadka

jeszcze kilka zmian i autka jak znalazł na zime hhehehe :polew:

p.s tak sobie nie raz mysle i po chu... mi to bylo eheheheh

Przypuszczam ze ten czlowiek zagadka to ... RO......L :cool1:

Bardzo trafny wybor :kox: to kiedy to stroisz bo nie moge sie doczekac wykresu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

26 pazdziernik ale jeszcze jest troche roboty mysle ze sie wyrobie :naughty:

Opublikowano

dzo dzo głowa do góry po programie będzie dobrze :kox: bo po twoim opisie widać niepewność :disgust: a jak już będziesz złomował to powiedz gdzie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.