Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie jest ?

Opublikowano

Dzo-dzo zdradź nam jaki silnik bedziesz miał w swoim przyszłym aucie benzyna czy dizl :kox: R4 V6 czy V8??

Opublikowano

a z tego wszystkiego wyjdzie to...zamienil stryjek siekierke na kijek ...

Opublikowano

też się chętnie dowiem ile chcesz za niego :wink4:

poza tym odpisz na priv bo jestem zainteresowany 2oma rzeczami od Ciebie :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak tam postepy ? :naughty:

Opublikowano

Dzo-Dzo ty fajo :tongue4: jak mogles mnie oklamac :disgust:

Opublikowano

ten opis jest od czasu jak zainteresowanie wozem dzo dzo spadło :polew: :polew: :polew::tongue4: widziałem go od dawna :gwizdanie:

pewnie sprzedał parcha albo wozi się na setupie 131ps :decayed:

Opublikowano

ten opis jest od czasu jak zainteresowanie wozem dzo dzo spadło :polew: :polew: :polew::tongue4: widziałem go od dawna :gwizdanie:

pewnie sprzedał parcha albo wozi się na setupie 131ps :decayed:

Tak ja go dopiero teraz zobaczylem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehehehe :polew: :polew: :polew: nie no zartuje dudi

a ty jak tam

Opublikowano

Dzo-Dzo dawaj jakiego parcha do rezania, bo nudą wieje w tym wątku :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

hehehehe :polew: :polew: :polew: nie no zartuje dudi

a ty jak tam

No ja juz po zabiegu, szalu nie ma jeste troche zawiedziony miale taka mala nadzieje za wyskoczy z 220KM i przescigne Adamooo ale Witek chyba specjalnie tak mi zrobil zebeby przykrosci nie robic Adasiowi :polew: . No i nadal ma najmocniejszego A4 1.9 TDI na forum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: tak tak tak hehee

p.s jak mozesz rzuc wykres i powiedz jak to wszystko ogarnoles :-)

Opublikowano

:polew: :polew: tak tak tak hehee

p.s jak mozesz rzuc wykres i powiedz jak to wszystko ogarnoles :-)

Nie mam wykresu Witek mi przyslal , ale nie moge w zaden sposob go otworzyc :mysli: . Zalozylem przeplywke i kupilem filtr ITG , bo ten grzybek to wiesz moze pasowal ale do eskorta 1.3 :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: tak tak tak hehee

p.s jak mozesz rzuc wykres i powiedz jak to wszystko ogarnoles :-)

Nie mam wykresu Witek mi przyslal , ale nie moge w zaden sposob go otworzyc :mysli: . Zalozylem przeplywke i kupilem filtr ITG , bo ten grzybek to wiesz moze pasowal ale do eskorta 1.3 :polew:

skoro pasowal do escorta to sprzedaj .i.kali.i.`emu :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/ford_escort_blekitny_grom-t113223.0.html

Opublikowano

:polew: :polew: tak tak tak hehee

p.s jak mozesz rzuc wykres i powiedz jak to wszystko ogarnoles :-)

Nie mam wykresu Witek mi przyslal , ale nie moge w zaden sposob go otworzyc :mysli: . Zalozylem przeplywke i kupilem filtr ITG , bo ten grzybek to wiesz moze pasowal ale do eskorta 1.3 :polew:

skoro pasowal do escorta to sprzedaj .i.kali.i.`emu :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/ford_escort_blekitny_grom-t113223.0.html

Moge mu to oddac gratis :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

sprzedaz autka odlozona , poczynione zostaly zbyt duze koszty wiec autko dalej jezdzi w rodzinie -

p.s mod next zamieniona turbina gt22 na brd :-(

Opublikowano

sprzedaz autka odlozona , poczynione zostaly zbyt duze koszty wiec autko dalej jezdzi w rodzinie -

p.s mod next zamieniona turbina gt22 na brd :-(

to żeś odjebał maniane :wallbash:

a było już prawie że perfekcyjnie :)

Opublikowano

Kupujesz GT22 z kolektorem i flansza :gwizdanie: :naughty: bedze pasowala do twojej furki P&P :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew:na bank nie sprzedasz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.