Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

pogadaj z Tymkiem i Kropelką .. ich argumenty są mocne :) .. po za tym 130ps to jak na polskie drogi to aż za dużo.. Gdzie pojedziesz więcej niz 140km/h? Tylko na nie licznych autostradach

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z Tymkiem i Kropelką .. ich argumenty są mocne :) .. po za tym 130ps to jak na polskie drogi to aż za dużo.. Gdzie pojedziesz więcej niz 140km/h? Tylko na nie licznych autostradach

:polew: :polew: :polew: :polew:

Tu nie chodzi o to że ile można jechać bo 190km/h to ja moim 1.6 nawet jechałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbata, Tymek czesciej zmienia zdanie niz statystycznie facet mysli o ruchaniu wiec tym bym sie nie sugerowal :gwizdanie:

Puma, chyba z tego klifu w kamieniolomach u nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbata, Tymek czesciej zmienia zdanie niz statystycznie facet mysli o ruchaniu wiec tym bym sie nie sugerowal :gwizdanie:

:polew: :polew:

Puma, chyba z tego klifu w kamieniolomach u nas :D

Na serio trwało to kupe czasu ale 190km/h było :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj walczylem o herbate jak moglem,niestety moje argumenty nie poskutkowaly ;( ;(

tea idzie w zla droge ,odmowy modlitwe za niego ;( ;( i miejmy nadzieje,ze jeszcze kiedys zmieni zdanie :wallbash: :wallbash: ojjj to byl ciezki cios dla naszej spolecznosci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj walczylem o herbate jak moglem,niestety moje argumenty nie poskutkowaly cry cry

tea idzie w zla droge ,odmowy modlitwe za niego cry cry i miejmy nadzieje,ze jeszcze kiedys zmieni zdanie wallbash wallbash ojjj to byl ciezki cios dla naszej spolecznosci hi

czyli tylko mnie i dzo dza zniszczyłes... a matka mówiła , nie inwestuj w auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj walczylem o herbate jak moglem,niestety moje argumenty nie poskutkowaly cry cry

tea idzie w zla droge ,odmowy modlitwe za niego cry cry i miejmy nadzieje,ze jeszcze kiedys zmieni zdanie wallbash wallbash ojjj to byl ciezki cios dla naszej spolecznosci hi

czyli tylko mnie i dzo dza zniszczyłes... a matka mówiła , nie inwestuj w auto...

dopisz jeszcze kilka osob :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak,

Magic zaczął modzić, na poaczątku tylko program, pożniej wyszło że coś jest nie tak z silnkiem, teraz nie wiadomo ile kasy trzeba w auto włożyc.

Tymka obecne auto - zmodzone - problemy z turbo i sprzęgłem (wcześniej mial ADRa nic nie modził i jeździł)

Michał69- wysrała mu się uszczelka (nie wiem może gdyby nic nie modził to by było dobrze) i teraz jego auto nie jedzie

Sysiek - nie poamietam czy problemy przez chipem czy po chipie mu sie zaczęły.

Snake - mial eSę .. i tez była po chipie i mial problemy np ze sprzęgłem.

Piotrek to chyba ewenement ma zmodzone auto i jezdzi bez problemów (o ile nie brać pod uwagę problemów z nieszczelnościami w dolocie)

:)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:45_________________________________________________

niby bezpieczna odlogłość a i tak nic to nie dalo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbata, co Ty ku*** gadasz głupoty? Budapren wachales czy jaki ch***?

Magic, odpoczatku mial problem z moca, wiec soft na to wplywu nie mial...

Tymek obecne EX Dzo Dza, problem sprzegla lezy zapewne po stronie turbiny z kurnika ...

Michal69 z tego co powiem to plyn mu ubywal juz wczesniej ....

ME po sofcie nic sie nie dzialo?

Snake akurat dziwna sprawa ze sprzeglem

Reasumujac, gadasz głupoty ku*** JAK BY ch*** SZMATY GRYZŁ

Dowidzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak,

Magic zaczął modzić, na poaczątku tylko program, pożniej wyszło że coś jest nie tak z silnkiem, teraz nie wiadomo ile kasy trzeba w auto włożyc.

Tymka obecne auto - zmodzone - problemy z turbo i sprzęgłem (wcześniej mial ADRa nic nie modził i jeździł)

Michał69- wysrała mu się uszczelka (nie wiem może gdyby nic nie modził to by było dobrze) i teraz jego auto nie jedzie

Sysiek - nie poamietam czy problemy przez chipem czy po chipie mu sie zaczęły.

Snake - mial eSę .. i tez była po chipie i mial problemy np ze sprzęgłem.

Piotrek to chyba ewenement ma zmodzone auto i jezdzi bez problemów (o ile nie brać pod uwagę problemów z nieszczelnościami w dolocie)

:)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:45_________________________________________________

niby bezpieczna odlogłość a i tak nic to nie dalo ...

odstaw te leki co bierzesz bo jeszcze sobie kupisz twingo w wersji eco, ja tam widzę tylko jedno wytłumaczenie że poznałeś jakąś kobitę (chłopaka) która(y) Tobie suszy resztę męskości w głowie :decayed:, bez adrenaliny niema życia chłopie, a jak chcesz być safe to owiń się folią bąbelkową i nie wychodź z domu :bag:

a tak się stajesz z herbaty - h2O :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba podobnie jak Dobrek przestane się pojawiać, jak już ktos nie modzi to jest pojebany.. Zero wyrozumiałości dla normalności..

;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba podobnie jak Dobrek przestane się pojawiać, jak już ktos nie modzi to jest pojebany.. Zero wyrozumiałości dla normalności..

;( ;( ;(

:polew: tu chodzi o sam fakt że masz fajnie a chcesz mieć gorzej, ja też mam serię silnik i nikt mnie narazie nie gonił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek mnie też długo namawiał zeby chociaż kompa ABT zostawić ... ale po co mi skoro jeżdżę tylko do pracy i po mieście.

Jak bym nie powiedzial że wracam do serii to by było wszystko ok, a tak tylko niezrozumienie.

Seria i tak nieźle jeździ .. Dzo-Dzo też jeździ serią, ma tylko zmienione heble na większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak,

Magic zaczął modzić, na poaczątku tylko program, pożniej wyszło że coś jest nie tak z silnkiem, teraz nie wiadomo ile kasy trzeba w auto włożyc.

Tymka obecne auto - zmodzone - problemy z turbo i sprzęgłem (wcześniej mial ADRa nic nie modził i jeździł)

Michał69- wysrała mu się uszczelka (nie wiem może gdyby nic nie modził to by było dobrze) i teraz jego auto nie jedzie

Sysiek - nie poamietam czy problemy przez chipem czy po chipie mu sie zaczęły.

Snake - mial eSę .. i tez była po chipie i mial problemy np ze sprzęgłem.

Piotrek to chyba ewenement ma zmodzone auto i jezdzi bez problemów (o ile nie brać pod uwagę problemów z nieszczelnościami w dolocie)

:)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:45_________________________________________________

niby bezpieczna odlogłość a i tak nic to nie dalo ...

bez adrenaliny niema życia chłopie, a jak chcesz być safe to owiń się folią bąbelkową i nie wychodź z domu :bag:

:polew: :polew: :polew:

sorry Tea,ale to jest upokorzenie,nie potrzebujamy na spotach kolejnego auta z moca ~100ps-115ps

bo tylko zanizasz poziom,takze chyba musi powstac 2 klub w czestochowie i tam bedziecie sie spalaniem palac :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Piter, bardzo śmieszne nie?

To że mnie nie omamiłeś swoimi gadkami o mocy to jest śmieszne? :gwizdanie: :gwizdanie:

tak, no to dobrze.. baba z wozu ... [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 13:40_________________________________________________ludzie się od Was odwracają, Lemana nie ma, Dobrfek też juz się nie pojawia, teraz ja ... jak tak dalej pójdzie to zostanie Piotrek, Magic i Sysiek .. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 13:42_________________________________________________a na lato kupie sobie rower

405499_354274911254828_100000169653501_1588612_1702824794_n.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...