Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

duzo szukac nie trzeba... Wykres znajomego ...

AVB seria 107 KM

http://img542.imageshack.us/img542/9440/wykresr.jpg

Tak ze Np kolega Puma uwazaj, Bo AVB po sofcie ma 155 KM wyfalowanych dunajców i moze byc równie z AWX po sofcie...

Tyle w temacie co wart jest miszcz z kiedrzyna

Dzięki Magic będę się pilnował następnym razem w częstochowie :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

to ja też się podłączę pod pytanie, bo jest trochę zbliżone tematycznie. Macie może jakiś sprawdzony zakład w któremu można bez obaw powierzyć falgi do renowacji (piaskowanie+malowanie)?

Z góry dzięki za pomoc. :)

w sumie to ja mam ziomka co pracuje w audi jako lakiernik ale podejrzewam ze drogo by cie to wynioslo

robi rewelka bo sam mu dalem swoje do odswiezenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udany wieczorny wypad na miasto. Zostało skillowane świeżo zarejestrowane najnowsze Renault Clio Sport (199 PS w serii) kolor niebieski. Mam nadzieje na jeszcze jakieś spotkanie, żeby się porządnie sprawdzić

Poza tym widziałem jakieś czarne b6 w kombi z naklejką mr motors, to chyba ktoś z forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu widze dobra kreske reniek vs orzel :decayed:

nie głupi pomysł.... ja raczej bym obstawiał kreske Reniek z kolega z BMW pod tytułem ,,nie jedzie'' badz LEM.

Orzeł nie ta liga dla renka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie drze lacha... tylko B8 robi 13 na 1/4, wiec mysle ze Esa miała by ciezko

bardziej widziałbym kreske z 290 Km klekotem w e46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam co tam wyprawiacie na miesice to az mnie nosi ku.....

tutaj nie ma co szukac przygod bo jeszcze z jednego gowna nie wylazlem wiec nie bede sie pchal w drugie , ale w polandii to co innego :)

zastanawiam sie tez nad FMIC do mojego wozidla i moze jakis custom wydech+program jeszcze bo poki co ze sprzedaza dalej nie wiadomo co robic bo sprawa o prawko dalej w toku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie drze lacha... tylko B8 robi 13 na 1/4, wiec mysle ze Esa miała by ciezko

bardziej widziałbym kreske z 290 Km klekotem w e46

takie E46 na 1/4 nie ma szans z B7 3.0 tdi quattro ja miałem z softem na 285 ps najlepsze ET 14.1 ale z rolki od 100 BMW już raczej je zjada bo waga i napęd w Audi jednak trochę pochłaniają.

Co do B8 to sprawa wygląda troszkę inaczej a Leema klekot daje radę :)

Miał może ktoś z was kiedyś problem z cisnieniem paliwa na railu w zakresie 4000-4200 rpm ?? niestety moje auto ma i nie możemy zrobić więcej mocy bo wywala błąd.

Zaleca się sprawdzenie przewodów paliwowych, filtra, pomp. Wymieniłem filtr, pompę dodatkową przy filtrze. Trochę pomogło ale nadal jest problem i nie wiem za bardzo od co dalej bo pompa wysokiego ciśnienia to trochę hardcorowy wydatek :).

Jakieś sugestie?? :)

Planuje w weekend pokombinować, ale gdyby ktoś się z tym spotkał byłoby łatwiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam co tam wyprawiacie na miesice to az mnie nosi ku.....

tutaj nie ma co szukac przygod bo jeszcze z jednego gowna nie wylazlem wiec nie bede sie pchal w drugie , ale w polandii to co innego :)

zastanawiam sie tez nad FMIC do mojego wozidla i moze jakis custom wydech+program jeszcze bo poki co ze sprzedaza dalej nie wiadomo co robic bo sprawa o prawko dalej w toku

Po co ci to wszystko jak musisz jeździć tam przepisowo bo inaczej niewyplacisz sie z mandatów. W twoim przypadku lepiej zainwestować w airride i sie bujać po wichurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vacum pompa to spory wydatek nowa,ale np podmiana z innego auta np patroxa

finish him fatality :D

http://www.youtube.com/watch?v=FIQaGUKH2sc&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...