Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

problem tamtego przejazdu akurat nie do końca byl związany z tym o czym myslicie, po prostu nie zalewalem go tak mocno paliwem tak jak teraz przez co przy koncu wysokiego biegu nie utrzymywal dobrego zaplonu na benzynie i stukal, na lpg byl w miare i i przez to lepiej jechal. Oczywiscie do tego dochodzi wydolnosc lpg ktora mam gdzies na 270ps, a pb juz dawno sie skonczyla...

no nic nastepnym razem zawitam u Was z "niespodzianka" w aucie, powinno być wesoło zobaczymy....

druga sprawa w b6/b7 niektorych sterownikach, jeszcze nei widzialem zeby w PL ktos ustawil customowo paliwo w taki sposob jak ja to zrobilem.

trzecia sprawa taka ze herbata ma soft bardzo dobrej jakosci...

btw. sysiek vs herbata (ponoc mrTea wystartowal z trójki?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

roman z filmow herbaty, ktore kiedys niedawno wrzucl wynika ze auto w przedziale 70-100 lepiej mu jedzie na 3biegu niz na 2 i dochodzi jeszcze to ze nie traci czasu na zmiane biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. sysiek vs herbata (ponoc mrTea wystartowal z trójki?)

Oboje jechaliśmy od 60 z 3ciego biegu.

Co za niespodziankę szykujesz? pochawal się.. ja też chce jak coś fajnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jade. 2,5 to kibel przeciez. Na Herby sie nadaje :naughty:

Sysiek jako doniczka na kwiatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem gdzie napisać, więc napisze tutaj. Szukam chetnej osoby ktora sprawdzi mi czy turbo dobrze pracuje. Tzn. wymianilem zawor DV, bo szarpal i nie mial mocy. Po wymianie turbo wogole nie pompowalo i mechanik powiedzial ze turbo do wymiany bo wogole nie pompuje. Turba nie wymianialem i troche pojezdzilem i turbo pompuje, ale przedtem kupiłem uzywana turbinke. Prosilbym kogos chetnego aby zrobil logi i zoabczyl jak to jest naprawde. Dzieki z gory. [1.8T 150KM AEB]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie spot mi nie pasuje i najlepiej jakbym sie w piatek z kims umowil jakby byla taka opcja. A w sobote kumpel ma mi przelozyc turbo i porownac i nie wiem czy jest sens i chcialbym najpierw zobaczyc co jest z tym nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość:) kiedy się zbliża najbliższy spot Częstochowski na który mógłbym wpaść? CCCO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym wypadzie do Radomska wiem co oznacza ,, Jazda Testowa'' na autach:decayed:

złapałem sie z jakims Pacjentem w X1 badz X3, 210++ i wez tu pozniej kup auto które było na jazdy testowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym wypadzie do Radomska wiem co oznacza ,, Jazda Testowa'' na autach:decayed:

złapałem sie z jakims Pacjentem w X1 badz X3, 210++ i wez tu pozniej kup auto które było na jazdy testowe :naughty:

przynajmniej nie bedzie zamulone :P a jak diesel to i problemow z dpf nie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sledz temat codziennie,a bedzie info.czesto wieczorami w tyg sie spotykamy o 20 w 3al.

OOOO! To może bym nawet podjechał się przywitać jak byście akurat w czwartek się spotykali. Prosił bym wtedy o info w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ;) Postaram się być. Na kreskę to raczej nie bardzo jest czym ;)

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 22:08 ----------

Byłem pod Donem, Piotra fura stała :slina: a właściciela przez prawie kwadrans nie widać, nikogo innego też, więc cóż może innym razem, jak wezmę do kogoś telefon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jest od 20

Trwa jescze .zazwyczaj wszyscy juz sa 5 po i dzisiaj tez tak bylo.trzeba bylo poczekac chociaż do 5 po a nie zmyles sie o 20.02

Ta fura to siwego stala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Twoja, wnioskując po awatarze ;)

No cóż innym razem ;) Fakt, byłem wcześniej, poczekałem faktycznie do paru minut po 20 i pojechałem, raz że zimno, dwa tam w ogóle na boku można stawać? Jak chciałem tam skręcić za 1 razem to psy się jakoś dziwnie patrzyły, bo stali na środku deptaka Oo Jestem w czewie co tydz o tej porze więc kiedyś będę o czasie ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja dziwnie się patrzy bo tym chodnikiem jeździ jakiś burak pegotem 406 srebrnym jak wariat i już by nas kiedyś potrącił podobno go szukają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaa jeździł dziś też taki ... jak tylko suka pojechała zrobił kółeczko, nie wiem jak zawrócił na początku alei i pojechał w stronę biegana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...