Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

PO PIERWSZE: CZY KTOŚ JEST NA .EU CZY NA .PL CZY NA SKODZIE LUB PASACIE TO JEGO SPRAWA.

PO DRUGIE: SPOTY CZĘSTOCHOWSKIE ZAWSZE BYŁY SUPER NIEZALEŻNIE CZY PISALIŚMY CZY NA .PL CZY NA .EU

A PAMIĘTAJCIE NASZE SPOTY ZACZĘŁY SIE NA .PL I TO TUTAJ POZNAŁA SIE PIERWSZA EKIPA.

PO TRZECIE: POGÓDŹCIE SIĘ Z TYM ŻE JEDNI BĘDĄ TU DRUDZY TAM - I TAK SIE LUBIMY I SPOTKAMY

A CZY KTOŚ PISZE TAM WIĘCEJ CZY TUTAJ - JAKIE TO MA ZNACZENIE

PO CZWARTE: NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ PO IMIENIU ALE ZAKŁADANIE NOWYCH KONT I PROWOKOWANIE LUB AGITACJA

NIE MA SENSU BO TO ZACHOWANIE CHAMSKIE I PONIŻEJ ZDROWEGO ROZSĄDKU. I NIE CIĘŻKO DOJŚĆ PO IP KTO TO PISZE

I UDAWAĆ ŻE TO NIE "JA"

PAMIĘTAJCIE NIEWAŻNE GDZIE KTO PISZE I JAKIE LUBI FORUM, WAŻNE ŻE SPOTYKAMY SIĘ RAZEM, BAWIMY I MAMY WSPÓLNE ZAINTERESOWANIE. I CZAS SIE POGODZIĆ ŻE JEST .PL I JEST .EU I WY TEGO NIE ZMIENICIE - I NIE POGARSZAJCIE ATMOSFERY "TANIMI" POSTAMI. BĄDŹMY SOBĄ I SPOTYKAJMY SIĘ - TAKI JEST NASZ CEL.

DZISIAJ MYŚLĘ ŻE UDOWODNIMY NASZE MOTTO:

CZĘSTOCHOWA PONAD PODZIAŁAMI

ZAPOMNIELIŚCIE JUŻ ?

P.S. POWOLI MNIE TO NUDZI - I CHYBA PRZESTANE CAŁKOWICIE JEŹDZIĆ I PISAĆ BO ROBI SIE DZIECINADA. BO TO ŻE NIE PISZE NA .EU NIE OZNACZA ŻE NIE LUBIE CICHEJ CZY BARTA - ONI MI NIC NIE ZROBILI I ZAWSZE MOGĄ NA SPOTA WPAŚĆ I NAWET POWINNI.

NO CHYBA ŻE SIE MYLE I SĄ DWIE CZĘSTOCHOWY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc dziwczyny :tongue4:

Ja siedze na zajeciach wiec nie dam rady dzis podjechac, dobrej zabawy zycze :kox: :kox: :kox:

widze ze znow "ktos" zagescil sytuacje wiec dla relaxu

Pamietajcie --> zlosc pieknosci szkodzi :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde pany troche się boje jechać na samych postojówkach tym bardziej ze pogoda do d*py ...

Nie przesadzaj, 1/4 jeździ bez świateł :) nawet jakby cie zatrzymali to wlaczysz i udasz głupka że cos sie stało.

Nawet jak co to wlacz przeciwmgielne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek co ty se gościu wyobrarzasz co wystarczy ze ktos tylko zle spojrzy na eu i już robisz awanturę masz coś do mnie trzalbo zadzwonić lub pogadac na spocie a nie będziesz mnie obrazal skubancu jeden

i co ja takiego napisałam co ,,chodzcie na plke,, tak myślałem tak napisałem a po ile wy sami macie kat kto się przyzna co wkurzyles mnie zdrowo na spota nie przyjedziesz a dogryzac lubisz jak inni się z eu śmieją to jest ok w d*pie to już mam

Piotrek skreśl mnie z listy dzisiejszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy NorbiTDI nas kiedyś odwiedzi - bo to że nie da znaku zycia - nie zadzwoni to kij.

Ale widzę że posta w dziale sprzedam wysmarował - tutaj mu śmierdzi chyba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe ale sie maly burdelki zrobił heheh

ale nie bede komentował

dzisiaj super spocik juz nie moge sie doczekać - mrozio mnie dach przecieka w omedze dzisiaj piotrek byl swiadkiem heheh wale w lewo a tu leci z dachu na piotrka woda hehehehehhehe

no ubaw po pachy i lekki drift na rondzie heheheh

panowie juz tylko 1,30 minut do nie samowitego spotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotach bywałem częściej niż ty i jeżeli nie zauwarzyłeś nikt już nie robi głupich podchodów bo dawno wszyscy to mają wyjaśnione. Dlaczego nie jeżdże też wszyscy wiedzą i niemam się zamiaru tłumaczyć. A to że obrażasz się odrazu na kumpli którzy robią spota i niechcesz jeździc twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...