Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

zgadza sie Nutek dobrze prawiisz ale tak to czytalem i troche sie boje o moją dupe tak ci zlalerzy m:-)_ musze chyba metalowe majteczki zalorzyc na nastepny spot :polew:

nie ale chlopak dobrze stary jest i dobrze gada :naughty:

p.s kiedy spocik ? bo juz sie stesknilem za waszymi obrzydliwymi mordami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walsnie napisalem posta u chlopaków na drugim forum i czekam na zaakceptowanie od mode :naughty:

p.s to napsalem

ale i tak tyrys zajeb... gonga co ci przyszlo na mysl ze chcialem ludzi zwerbować do nas heheh nie mialo to wogule miejsca ani nie bedzie mialo

doczytalem sie ze cicha tu jest jakims Bogiem to ona ustala tu terminy i miejsca spotu hehehe czy zle doczytalem

bialy rzadz w niemczech dziadu maly a nie w spotach czestochowskich :-)

i nikt sie nie spotyka odb obi no chyba ze sama ona

my chcemy zrobic wspolne spoty!! a reszzta to mnie wali

wiem ze i tak mamy zajmocniejsza grupe w polsce i to sie nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poapadnie w samozachwyt jest niezdrowe, ale nie kojarze żeby ktoś kogoś werbował - przykład

Na parkingu M1 sysiek dawał wizytówke .pl a Barte .eu i nikt z tego powodu nie miał pretensji

Nie wiem o co kaman z mgiełka i Cichą ale naprawde nie mamy nic przeciwko by wpadly do nas na spota

lub zrobić wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak to czytam to nie wieże że piszą to ludzie którzy naprawdę mają po tyle lat ile podali w profilu :gwizdanie:

ŻENADA :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak to czytam to nie wieże że piszą to ludzie którzy naprawdę mają po tyle lat ile podali w profilu :gwizdanie:

ŻENADA :thumbdown:

Co masz na myśli - bo rozumiem że odnosisz się do całości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi tak to ta a3 :polew: :polew:

ladnie oberwal :shocked: :shocked:

ja wiem dlaczego tu sie przenioslem...

nie pisze nic tam bo mnie tam nic nie interesuje co sie dzieje...

skupmy sie na swoim i robmy to co do tej pory,bo spoty sa :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli - bo rozumiem że odnosisz się do całości ?

Do całości nie, tylko do tych śmieszych podziałów itp. które właśnie pokazują że Cze-wa nie jest wcale taką super zgraną ekipą a tymi dziecinnymi kłótniami i podziałami skutecznie odstrasza nowych którzy w większości nawet nie wiedzą o co tak właściwie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli - bo rozumiem że odnosisz się do całości ?

Do całości nie, tylko do tych śmieszych podziałów itp. które właśnie pokazują że Cze-wa nie jest wcale taką super zgraną ekipą a tymi dziecinnymi kłótniami i podziałami skutecznie odstrasza nowych którzy w większości nawet nie wiedzą o co tak właściwie chodzi.

A z czego wynikają te podziały :?: może to tylko moje zdanie ale z tego że próbujecie się połączyć (razem spotować) i to gadanie Częstochowa bez podziałów... :bla:

U nas nie ma takich problemów bo nie robimy nic na siłę :)

A może po prostu z drugim klubem nie da się żyć w zgodzie pomimo że próbowaliście to i tak mają was (nas) gdzieśczego najlepszym przykładem jest moderowanie postów osób które mają też konto na pl. :chytry:

Ps. Witam Częstochowę :hi: słyszałem że przyjeżdżacie do nas na spota w piątek :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyna nie wiesz o co chodzi bo cie spoty nie interesuja

twoja opinia moze byc w ogole nietarfiona ,bo to tak jakbys mowil o czyms o czym nie masz zielonego pojecia.

Dawno dawno kazdy mial baner ze nie ma podzialow i nie ma,bo nie mamy na co sie dzielic,kazdy wie kto na jakim forum siedzi,ze jedynie bartek udziela sie na innym i przyjezdza na spoty z naszego forum.

wszyscy z czestochowy siedza tutaj wiec jak moga byc jakies podzialy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

widzę, że dziś zlocik macie o 18.00 - jak Wam będzie zimno to możecie na 19.00 wpaść do SK :naughty::wink4:

bedzie zimno dlatego bedziemy siedziec w galerii na kawie :kox::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...