Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich po tygodniowej nieobecności nawet aż tak dużo spamu tu nie pojawiło się, kiedy spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Twoja opinia tymon jest najmniej wazna ty na forum to jestes ostatnio taka choragiewka ze szok gdzie zawieje tam i ty sie wypowiesz i chyba nie masz wlasnego zdania. :confused4:

Bez urazy za moja szczerosc ale poczytaj co ty wypisujesz na forum :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tyle cie stac :naughty:

Prawda jest taka ze jest to forum posiadaczy audi,jakby nie bylo tez bylem posiadaczem tej zacnej marki,ale trzesie mnie jak czytam twoje posty ze ty co 2 dni sprzedajesz auto pozniej je odbierasz,a potem chcesz subaru impreze kupic.

Strary zdecyduj sie na cos w koncu a nie 3 osoby napisały na łopla ze jest Beeee to ty jak zwykle czwarty ze tez OPEL jest do d*py.

Czy tylko ja to tak widze :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba po to jest forum

a tobie przecież mówiłem jak szukałeś auta że w takich pieniążkach vectra to dobry wybór bo chciałeś coś większego

a pośmiać sie nie można po co sie tak spinasz :decayed:

ważne że by sie tobie podobało i używaj kontr argumentów a nie dopierniczaj sie do moich decyzji bądź zdania

wyluzuj kiki bo nie przyjde do ciebie na kawkę a ostanio byłem tylko ci nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma reno twingo tą żabe i sie smieje ze przynamniej raz w tyg jest u mechanika :polew: :polew:

tuninguje :polew: :polew: :polew:

spocik no jutro ,tym razem mam nadzieje ze SKL i ERA nie przeszkodzi :D

Sysiek wszystkiego najlepszego prawie 30 juz :lol1: :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rafaell bardzo długoooo cię nie było :) to mówisz sprzedałeś audika i jeździsz Vectrą

sprzedałem audika bo chciałem nowszego a vectre przyprowadziłem na handel ale kurna chętnych jak do tej pory nie ma i bujam się nią już 4 miechy.

tymek z praniem jak najbardziej ale chyba lepiej poczekać jak się zrobi cieplej chyba że masz ogrzewany garaż bo na zimnie to ja nie lubie robić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za zyczenia ;)

Piotr, ta to juz 30`tka :polew: :polew: :polew: Czemu nie odbierasz telefonu lajzo w kapturze? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do której jutro planujecie spot? Nie wiem jaki będzie ruch na trasie i na którą wrócę do Czewy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...