Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

udalo mi sie dzisiaj kupic blotnik do mojej a4 czki co prawda srebrny no ale co

dzis dzien caly pojeb.. pozyczylem auto od slawka kumpla zeby jechac po towar po omegą to nie zabardzo tak daleko jechac wiedz wziolem jego AHU i wale po towar kur.... i chu. na maxa sarna mi wyleciala z lasu i jak ją nie pier... łem to az sie jej nogi polamaly kur... rozjebalem maske lampe zderzak blotnik i drzwi kur... jego mac w pizu.. jestem tak wkurwiony ze szok - k**wa musze teraz naprawić furacza ;( ;(

tu macie zdjecie sarny zabralem ją ze sobą chociaz niech swieta bedą bogate :blink:

20100329136.jpg[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 00:19_________________________________________________plakać mi sie chce bo to auto tez mialem kupic odniego dla mamy a tu taki zonk ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o shit...pechozol

dzo sprzedałem swoje lampy

teżmi kiedyś taka szmata wyskoczyła na A4 o 3.00 w nocy , jechałem za 150 k/h- minołem ją na centymetry (albo to ona mnie mineła).. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo to sie nazywa mega pech cos o tym wiem i wspolczuje. Trzym sie bedzie dobrze ;)

Wczoraj wieczorkiem male spotkanko na swiatlach z Mondeo MK4 TDCi ;) Objechane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odbieram dzisiaj auto od mechanika. Na nowych sprężynach stoi podobno bardzo nisko i jest b. sztywny .... nie wiem czy nie przesadziłem .... za robote (rozrząd +sprężyny) wziął 350zł +80zl klejenie pasa przedniego i lamp. Chyba nie jest źle? co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzo dzo dobry zwyczaj nie pożyczaj :confused4:(u ciebie akurat odwrotna sprawa), kilka lat temu pożyczyłem koleżance z pracy B4, po 40 minutach jakoś się zaniepokoiłem i dzwonię do niej gdzie jest a ona na to: tomek stłuczkę miałam (myślałem że ją przez telefon...), wiadomo że auto rzecz martwa, ale żeby potem nie było problemów to chodziłem i się prosiłem o kasę ;(, a żeby nie było to sarnę tą B4 też skasowałem, ogółem to 3 razy chłodnice wymieniałem, NIGDY już używanej nie kupię, a tym bardziej z klimy (niby z gwarancją a po gwarancji gaz z klimy ucieka itp, a to następne koszta nabijania itd), jakie części potrzebujesz do tej AHU??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co życza też musi sie liczyć że coś może się stać a jak by go np. ukradli :no: dlatego ja wole nie pożyczać a jechać z kimś lub zawieść bezpieczniej dla obu stron :cool1:

dzo-dzo ja mam chłodnic mogę ci dać trzeba ja tylko polutować

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:34_________________________________________________a mr.herbatka link co mi wysłałeś nie banga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tego wczoraj nie napisałeś :D ... bo bym wziął chłodnice od Ciebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jechalem ... tylko mechanik mowil że jest sztywny ;)

... ciekawe czy moja kobitka się zorientuje bo nie mialem jej zamiaru jej kompletnie nic mówić o springach .. :kox: :kox: :kox: :kox:

Piotrek .. a Twój o ile niżej stoi? 50mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz kobiety wszystko zauważą :polew: one mają nosa do modów, po pierwszych dziurach Tobie powie że masz auto zepsute :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że ona ma swoje i ze mną jeździ od czasu do czasu :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa. kobity to sie znaja :naughty: moja matka mówi ze cos bardzo kopci to auto :shocked:i ciezko przetlumaczyc ze diesel, chociaz juz nie pierwszy w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...