Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

kliki skaczesz z kwiatka na kwiatek - kup se bmwu hehe

nie wiem co oznacza dla ciebie mlodszy rocznik ?

masz to audi z chyba 98 roku z tego co kojarze wiedz co szykasz z 99 ? 407 zaczynaja sie od 32000 tys a podobno tyle to mowiles ze za duzo wiedz ja juz cie nie kumam

p.s odkladamy imprezke bo ku... mnie tez cos wzielo no maskara o co chodzi kardlo mnie boli jak nigdy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Boli bo nie smarujesz [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 07:24_________________________________________________Od środka oczywiście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

zobaczcie to http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_zamontowany_kolektor_i_zrobiona_mega_fajan_rurka_strona_16-t83625.225.html[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 07:35_________________________________________________i ostatnie zdjecie na dole - jaką mam super rureczke zamontowaną :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie namiary na jakiegoś dobrego lakiernika? Muszę pomalować taki mały dodatek do mojej czwóreńki i nie wiem gdzie uderzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrat ja mam zajebistego na wyczerpach majchrzak sie nazywa ul redzinska zadzwon do mnie to ci nr tel dam

no i co tam suczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lepszego nie słuchaj dzodza :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 09:44_________________________________________________robimy spota w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, normalnie masakra dzisiaj. Ledwo laze.

Kiki, kazde sie psuja, jedne mniej drugie wiecej ;) Moja wlasnie stoi u mechanika, wymiana poduszki silnika, oleju, filtrow i beda cos z ta turbina robic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wrociłem od lekarze i lipa - Dzo sory mnie nie bedzie dzisiaj

Był ktoś na imprezie u Marszałka ?

logo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze :decayed: :decayed:

Ja mam czas do konca roku na zmiane wiec duzo moze sie jeszcze zadziac moze cos terenowego :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie lotke? :>

Dokładnie, już drugi tydzień leży i się kurzy bo nie mam czasu się za to zabrać...

Lakiernik musi być na tyle dobry, żeby dał radę pomalować lotkę w kolor nadwozia i przykleić ją na samochodzie za pomocą kleju do szyb :> Niczego więcej nie wymagam... :tongue4:

Nuti, ja wczoraj byłem na chwilę... zostałem tam zaciągnięty siłą przez moją kobitę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scrat, polecam goscia na Konwaliowej, nie pamietam jak sie nazywa ale to jest jeszcze kawalek za Rychterem po lewej stronie (prawie na samym koncu) . Gosc robi auta flotowe ale i za prywatne tez sie chyta. Robota jest zdrobiona dobrze ale niestety najtanszy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Sysiek ma podpisie

NAJPRAWDOPODOBNIEJ NAJSZYBSZY AVANT W CZESTOCHOWIE

a to kłamstwo !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...