Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

tak dwie :naughty:

kupilem na alle drogo za 130zl z wysylka bez poduchy, ja autem jeżdżę dziennie więc nie mogę się pozwolić na tydzień bez kier :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdzie w czestochowie regeneruja maglownicze dobrze i w rozsadnej cenie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie i tak musialem wymienic a magiel mi cieknie i w niedługim czasie trzeba bedzie ja dac do regeneracji :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiki nie wiem na ile w tym prawdy ale z tego co slyszalem to dosc sporo kosztuje regeneracja maglownicy. Zaraz przedzwonie do mechanika i sie spytam gdzie mozna w czewie to zrobic.

W czestochowie nie ma podobno nikogo konkretnego ... W bialej kolo czestochowy jest gosc co sie tym zajmuje i robi to dobrze nazywa sie Poch, mniej wiecej wiem w ktorym to miejscu jest Kiki wiec jak bys chcial to sie odezwij do mnie zgadamy sie na jakis termin i przejade tam z Toba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sysiek narazie musze odłozyc troszke grosza bo w zawieszeniu mam pare innych rzeczy do wymiany :gwizdanie:

Mam jakies głupie wrazenia ze ten moj mechanik robi jakies wałki bo ruchu nie ma w warsztacie,a jak robi mi jedna rzecz to wychodza dwie nowe.np wuniana łozysk amortyzatora a przy okazji wyszły osłony przegubu drazek kierowniczy,maglownica itp.

Mysle ze chce na mnie zarobic,co do maglownicy to akurat mu wierze ale reszta to tak sobie zwlaszcza ze auto mialo przeglad w aso w lipcu-i co nikt tego nie zauwarzył :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kikson drazek kierwoniczy moze ci pasc po 1tys km, wiec to akurat los czy tam oslona przegubu bo to guma :gwizdanie: a pewnie nowe to nie bylo mialo juz przejechane stad do wymiany...

ja w aucie jeszcze nic nie robilem procz modow za 4tyg bedzie rok :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie to zrobie i tez bede cieszyl sie jazda,taka mam nadzieje tylko mam duze wrazenie ze mechanik sam wyszukuje sobie prace :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie co ja dzisiaj przezylem heheheh masakra tymek mnie holował ponad 60 km po epoce lodowcowej , dotarlismy na miejsce szczesliwi i cali brak widocznosci w nocy nie radze nikomu sie holować i na dodatek padla mi bateria nic nie widzialem - tymek wielki szacun za pomoc w holowaniu aha no i najwazniejsze w podlaczeniu lampy w domu - nie wiem czy wiecie tymek jest elektryk :-)

magic tobie tez dzieki za przyjazd i zalatwienie mojej sprawy teraz tylko czekam kiedy mozna odebrac i dzialac :-)

piotrek ty nic nie wymieniales bo u ciebie wszystko napierd... a myslisz ze tak ma byc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magic tobie tez dzieki za przyjazd i zalatwienie mojej sprawy teraz tylko czekam kiedy mozna odebrac i dzialac :-)

Spoko, zalatwiłem na 99% przyczekpe to przywioze ci to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...