Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

No bo juz sam nie wiem jedni mowia ze trzeba zmienic bo teraz sa unijne i te z flaga polski juz przy zmianie wlasciciela trzeba wymienic na unijne a jutro musze isc do urzedu i chcial bym to zalatwic wszystko za pierwszym wejsciem zebym tam nie spedzil calego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak nie mieszkasz w Częstochowie tylko dajmy na to np. w Poczesnej to już musisz mieć nie SC tylko SCZ. Ja tam słyszałem że nie mogą być np. z przodu z flagą a z tyłu z gwiazdkami, tylko obie identyczne, ale to tylko zasłyszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie powinieneś mieć problemu ale najlepiej zapytać się w informacji na 1 piętrze na ul. Waszyngtona tam gdzie bank i gdzie wyrabiają dowody osobiste, powinni Ci udzielić informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz białe tablice obojętnie czy to z PL czy z gwiazdkami jeżeli będziesz przerejestrowywał w tym samym urzędzie to tablic nie musisz zmieniać(mniejsze koszty dla Ciebie) ale musisz je mieć ze sobą bo będzie zmieniana ta naklejka na środku, nie zapomnij też o karcie pojazdu jeżeli była wydana.Jak masz jakieś pytania czy nie jasności to zadzwoń sobie i zapytaj żebyś nie jeździł 5 razy bo czegoś będzie Ci brakować 3707-724 a tu się możesz umówić na konkretny dzień i godzinę http://www.czestochowa.pl/rezerwacja_kolejki żeby później nie stać pół dnia w kolejce jak większość ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki bierze któryś z was kartę zniżkową?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159904.0

Jak coś to podłączajcie się pod wysyłkę do mnie myślę, że wtedy zapłacicie za samą kartę, paliwo w Cz-wie i tak jest z Boronowa bez względu na markę stacji, różnią się tylko ewentualnie polepszaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde 3 tankowania i już Ci się karta zwraca[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 13:50_________________________________________________

To co na orlenie, lukoilu czy shellu to samo paliwko???

dokładnie tylko te Verva, V-powery, Ultimate itd. różnią się dodatkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczędne to twoje jedensześ :kox:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 14:18_________________________________________________albo mao jeździsz tym warkotem :naughty:

no malo od grudnia zrobilem 10tys :kox:

z czego jakbym nie mial kilku wyjazdow do poznania itd to bym mial z 8tys :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jezdzi granatowa (czy cos tedy) B5 Avant z nalepka klubowa na d*pie o numerach SC 388XG ?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...