Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

ale co prawda to prawda boguś jak auto zrobiłeś :cool1:

a program? :polew: :polew:

Tymek a co z twoim programem ?? projekt 550km 800Nm AS4 RS ++ z 5 parownikami ?? haaha hahah póki co wciągam cie na 3 kołach a gdzieś za tydzień na 1.5 kola hehe także spokojnie :)

Magic - jeszcze 3dstudio autocad i program kantorowy hahaha dzodzo mi coś wymyśli i bedzie kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Piotrek i jego kółko różańcowe ustrzeleni dzis ok 19 na łódzkiej, na osiedle skręcałes tym swoim warczącym jedensześ hehe

Mieszkasz gdzies tam??

warczy jak na 1.6 przystalo :kox: :kox:

nie nie mieszkam tam :cool1:

nie widzialem zadnej audicy :mysli: skad jechales?

ps medzik :lol1::buhaha::banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem z kumplem parchem rdzy czyt. hoplem od strony rynku wieluńskiego, kierowałem sie na parkitke do krawca ręke sobie zeszyć, bo c**jo*o wygląda kość małego palca na wierzchu :/

Normalnie bym za tobą uderzył i mikrospocik by sie zrobiło :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nie bywam w Częstochowie w łykendy, albo jak jestem w niedziele to już raczej lawetowany przez moją Panią, ale obserwuje wątek i jak tylko nadarzy sie okazja to jade!! Może w czwartkowe pogaduchy uda mi sie kiedyś wstrzelić!

Ostatnio dżodża ulepek widziałem, w sumie to chyba nie on kierował, bo po co komu pińcet koni jak sie jedzie 50 km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezly zonk ale zobacz straz jak sypią to cos jak oszczednie hehehe kur.. i jak ma byc dobrze a tym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśle sobie ile razy napierałem na łódź/wawe/wrocław i kur... jakbym trafił na takiego gościa...

Szok :wallbash:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:38_________________________________________________

To warczące 1.6 co tak zostawało na grilu w tyle? :mysli:

tak to :kox: :kox: no jak na 1.6 przystalo parownik spuchl i lipa nie ma czym jechac :decayed:

Słyszałem to zmęczenie jak ruszałeś,myślałem że bedzie piz*a, a tu raptem troche hałasu i spacerek... ehh ;( :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakby ktoś słyszał o jakiejś pracy (programy graficzne corel, photosop w stopniu bdb, obróbka zdjęć, robienie zdjęć, znajomość html, cms, flash -podstawy bez AS, - joomla, znajomość hardware i software, itd itp ...) to proszę o kontakt.

Ew. rozważę każdą ofertę :decayed:

Musze się ewakuować z mojej bieżącej pracy w trybie natychmiastowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...