Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robaszki gdzie u nas polecacie jakis zakład co robia geometrie i zbieżność, tylko taka komputerową nie na patyki jak w Mototechnice :polew: i ile kasują ?

tak jak pisze Sysiek, na krakowskiej, dużo kasują ale mają porządny sprzęt, na felach 17cali płaciłem 120zł

byłem tam dzisiej i powiem wam ze to NAJlepszy zakład gdzie ustawiali geometrie w jakim bylem :good: pełen profesjonal, wszystko na kompie, orginalne dane dla rocznika, silnika itd. :good: nawet wykryli ze jednego springa mam o 5mm za nisko :shocked:

Polecam zaklad :wink4: a i jeszcze jedno zapłaciłem 85zł ponieważ zagadałem z gościem na temat rabatu dla A4 klub.pl :wink4: przed wjazdem na diagnostyke wystarczy powołać sie na A4klub :cool1: dodatkowo pełen wydruk z danymi przed i po ustawieniach :kox:

  • Odpowiedzi 21,5 tys.
  • Wyświetleń 724,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to bedzie trzeba pojechac zczaic tą mechanike :-)

wlasnie odebralem tarcze od mikody - zamowilem juz poduche kur... ile kase za poduche to szok nikt jej nie ma poza marszalkiem fak

a cena poduchy 420 zł po rabatach dla klubu 370 :-)

i wale do mechanika wszystko zakladac :-)

Opublikowano

No to cieszymy sie ze kolega jest zadowolony ;) Dolaczyles do naszego grona ;)

Robota zawsze wykonana tam jest bardzo dobrze ze warto zaplacic te 100 czy 120zl :)

A i dzieki za wytargowanie znizki dla nas, zapewne nie omieszkamy skorzystac z tego ;)

Dzo, ja bym sie nawet nie zastanawial gdzie jechac jezeli bym mial ustawic zbierznosc :) A Ty chyba bedziesz mial wlasnie to do zrobienia ;)

Opublikowano

a laske tez robia? :kox:

Opublikowano

To juz masz gratis do kazdej uslugi :)

Taki nowy standard :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Norbi to jak bylo? :polew::decayed:

chyba juz wiemy za co ten rabat :D

Opublikowano

Sysiek -będą tak poniedziałek wtorek ok.220-230 PLN

Opublikowano

Sysiek -będą tak poniedziałek wtorek ok.220-230 PLN

Ok, dzieki wielkie, moze do tego czasu bede mial juz tez nowa lewa lampe :decayed:

A pozniej? Montaz! ;)

Opublikowano

piter tobie nie zrobia masz za małego :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

buahhaahah no moze tak byc miesnie ma ale ptaszek maly trzeba by sie agi zapytać haha

wlasnie panowie zostalem bez kasy do zycia hahah ale najwaznijesze jest auto i jego nie oczekiwane zachcianki ( a to to by sie przydalo a to to sie zepsulo hahah )

Opublikowano

Buehehehehe, jak Wy sie kochacie :decayed:

Opublikowano

mi nie zrobia bo by mu sie nie zmiescil do paszczy :decayed:

kikson a ty cos ostatnio taki sie zrobil,kija chcesz kazdemu trzymac ,a w dodtaku do majt zagladasz :polew: :polew:

Opublikowano

mi nie zrobia bo by mu sie nie zmiescil do paszczy :decayed:

kikson a ty cos ostatnio taki sie zrobil,kija chcesz kazdemu trzymac ,a w dodtaku do majt zagladasz :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kikson lubi ostatnio trzymaj to fakt :polew:

Opublikowano

Kikson, o takiej niuni mowiles? :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8011527 :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Cena do lekkiej negocjacji, jak mi sie uda zbic 300kzl to ja biore :evil: :evil:

Opublikowano

Jutro dzo dzo potrzymasz bedziesz wygladał jak chomik :decayed: :decayed: ssajac mego krokodyla dundiie :good:

sysiek tamta była czerwona i nowka sztuka no i sedan :no:

Opublikowano
:hi: chyba mi się fora pomyliły same zboki i lachociągi tu piszą :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o ten cio nigdy nie swintuszy sie odezwał :shocked:

Opublikowano

:hi: chyba mi się fora pomyliły same zboki i lachociągi tu piszą :polew: :polew: :polew:

Dokładnie :>

Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje :cool1: i tak jest chyba tu i teraz :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: bart to z ciebie to taka jałowka wynika :evil:
Opublikowano

o ten cio nigdy nie swintuszy sie odezwał :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: bart to z ciebie to taka jałowka wynika :evil:

Ja ci dam jałówke zobaczymy jutro :evil:

Ja sobie świntusze tyle że z żonką ale żeby nie było że świntuszenie mi obce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.