Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zrobić jakąś reklame gościowi, tylko coś co trafi celnie do ludzi i do niego też, tak aby był świadomy, że oszczędzając na wyrównaniu rachunków z MrTea stracił ich wielokrotność.

Może zaparkować jakieś stare auto z odpowiednią reklamą, krótkim opisem sytuacji?? W ciągu dnia na pewno zgubi paru klientów hehe.

...dziwny żeby nie powiedzieć inaczej... jest ten kraj :wallbash: :confused4

W tym kraju nie można być patriotą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

No z tym czlowiekiem to juz nie jedna osoba miala problemy mi kiedys robil paska z silnikiem ajm o tyle dobrze ze nie po stronie mechanicznej tylko elektrycznej ale tez skasowal mnie solidnie a nic nie zrobil mysle ze czas sam z nim skonczy wiele osob juz sie wystrzeba tego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jeszcze sie nie odezwał... 2 dni temu maila wyslalem. Sprawy napewno nie zostawie. Z tego co mi powiedział rzeczoznawca dzisiaj, taktyka rozruchowa jaka on stosuje przy odpalaniu auta z nowo założoną turbiną jest zła, i to moglo byc powodem uszkodzenia pierwszej turbiny.

Najgorsze to to że bez mojej zgody i wiedzy turbo i rzeczy towarzyszące zostały wymontowane!!!! i leżały sobie w bagażniku.

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 17:16_________________________________________________ps. jedyny pozytyw z dzisiejszego dnia że rzeczoznawca obejrzał auto, zmierzył lakier czujnikiem i wyszlo ze tylko blotnik i maska sa malowane, reszta fabryka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj mu jak najszybciej sprawę i o wszystko o to że zostałeś bez narzędzia do pracy o straty moralne o uszkodzenia mienia i o naruszenie dóbr osobistych po za tym zastanowił bym sie czy nie pojechać do marszałka zrobić wycenę naprawy plus twoje straty jak facet tak traktuje swojego stałego klienta to nie ma co sie z nim cackać :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede jutro u wujasa to zapytam jak sie sprawa ma z marszałkiem.. moze cos podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem Wam że będzie sprawa sądowa, ale przez federacje praw konsumenta. Musze jeszcze z prawnikiem porozmawiac jak wymontować i zabezpieczyć silnik do ekspertyzy. Teraz mi pozostanie poszukać innego silnika, będę sie rozglądał na innym AJMem, mniej problemów przy przekładce w porownaniu do silnika AWX. Mam zamiar zrobić auto dla siebie i dalej nim jeździć ale nie modzić później za bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzo dzo wyslałem Ci sms ale w razie w pisze tutaj... wpadne jutro po vacum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laska pozniej vacum hhee

nie ma mnie dla nikogo przez pol roku nie dzwoncie nie piszcie wogule dzo-dza nie ma dla was ok ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym wydaniu magazynu GT jest opisana fajna A3 1.9 TDI strojona przez Rogala ;) Fajny projekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie jakis tańszy parking depozytowy w Cz-wie? Jak uslyszałem 180zł na miesiąc postoju silnika na piastowskiej to mnie wyrwalo z butow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś zapytać na Michałowskiego przy Mleczgalu, tylko nie wiem czy tam mają też zadaszony czy tylko na powietrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...