Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Porada w sprawie czipa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jestem nowym członkiem waszej ekipy ;))

mam pytanie i proszę o wasze opinie

napisalem to v-tech pomorze w kosakowie,

co ile kosztuje i na ile koni można przerobić

a4 96r 1.9tdi 110 koni.

i dostałem taka odpowiedz....

Przy zmianie oprogramowania pod 140KM i od 300 do 310Nm jeżeli silnik jest

totalnie zdrowy.

Cena 1400zł

co mial na myśli pisząc totalnie zdrowy??

co o tym sadzicie??

czekam na wasze odpowiedzi....

Opublikowano

Jesli auto jest zdrowe to oznacza ze silnik trzyma parametry "fabryczne" i poprawnie zareaguje na modyfikacje programu.

Jak juz to jedz do Vtech Strefa Tuningu Gdynia - to samo tylko chlopaki maja mniej ruchu i bardziej sie przyloza by z centrali cos dobrego wyslali

Opublikowano

znajdz kogos kto dobrzez ogarnia vaga i przepadaj auto, pozniej mysl o sofcie.......

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odpowiedz.

i za pomoc.

Opublikowano

Też radziłbym odpuścić sobie V-tech. Lepiej poszukaj na forum innych tunerów, ja z ręką na sercu polecam Rogala. Miałem 300km do niego, ale warto było.

Opublikowano
  • Autor

mam jeszcze jedno zapytanie nie znam sie tak na tych sprawach.

a mozna dolozyc pare koni przy pomocy wymiany jakis czesci bez zadnych przerobek??

jesli mozna to jakie czesci i jakie koszta.

jesli podjade do mechanika i powiem ze chce takie i takie czesci to bez problemu wymieni.

bez zadnych przerobek.

czekam na wasze propozycje.

Opublikowano

kolego dział : turbo , cziptuning i tuning mechaniczny , tam jest wszystko , czego szukasz :good:

Opublikowano

Mozesz zmienic wtryski i bez strojenia pare KM przyjdzie. Ale to troche od tyl robota...zawsze program da wieksze przyrosty. A najlepiej program + np wtryski :)

Opublikowano

to ja na szybko się podłączę do tematu , ile trzeba liczyć na wtryski? a druga rzecz ile mniej więcej czasowo to zajmuje powiedzmy chip + wtryski :/ mam bardzo mało czasu ogólnie .

Opublikowano

witam

może podać ktoś jakieś namiary na tego Rogala?

Opublikowano

witam

może podać ktoś jakieś namiary na tego Rogala?

Użytkownik naszego forum Rogalotti pisz PW do niego, adres jak numer tel masz w dziale tunning mechaniczny - wykresy :good:

Opublikowano

to ja na szybko się podłączę do tematu , ile trzeba liczyć na wtryski? a druga rzecz ile mniej więcej czasowo to zajmuje powiedzmy chip + wtryski :/ mam bardzo mało czasu ogólnie .

wtryski 216 bedą cie kosztowały prawie tyle co program(no chyba ze znajdziesz uzywki) co do czasu to min 3 godz.a nawet moze to byc cały dzień

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.