Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Kto dzisiaj jest pod MM ?

P.S. Ma ktos moze scrackowanego VAG-COMa ? Ja nie moge sobie poradzic ;(

Szkoda że nie wpadniesz pogadać.

A czy napisalem, ze mnie nie bedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kto dzisiaj jest pod MM ?

P.S. Ma ktos moze scrackowanego VAG-COMa ? Ja nie moge sobie poradzic ;(

Szkoda że nie wpadniesz pogadać.

eee w środę był na szybkim spocie... jeszcze na piwo musi wyjść i będzie jak rodzina :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczak - jestem krewny nrowara :good:

Dogadałem się ze szwagrem i tuż przed 22:00 odebrałem sprężarkę :evil: Jutro wlatuje na auto jak tylko ogarnę się z robotą rano. Cena miała być niska a była normalna rynkowa ale przeważyło, iż to szwagier kurczaka.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W przyszłą sobotę może zorganizujemy się na jakiegoś browarka ???Wpisywać się na listę. Organizacja wcześniej, żebyście nie płakali że za późno się mówi... jak ktoś z tygodniowym wyprzedzeniem nie potrafi sobie zaplanować to już nie wiem......

  • Hornet







[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 23:54_________________________________________________ :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje sie na liste, Piotrek - e9matic . Jak to bylo w Nic Smiesznego "Zawsze drugi..." :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokad skad ?

PW[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________

Gdzie dokad skad ?

Dzięki wielkie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol podjechałem do kolegi którego pytałem sie o sprężarkę klimy w srode czy czwartek na naszym mini spocie :naughty: Zamówił ją w ciemno i miała być dzisiaj o 19 dobrze ze wpadłem i odkręciłem całość ... z nim nie ma żartów jakbym zamówił dla jaj merca s-klasse to tez by mi sprowadził na słowo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol podjechałem do kolegi którego pytałem sie o sprężarkę klimy w srode czy czwartek na naszym mini spocie :naughty: Zamówił ją w ciemno i miała być dzisiaj o 19 dobrze ze wpadłem i odkręciłem całość ... z nim nie ma żartów jakbym zamówił dla jaj merca s-klasse to tez by mi sprowadził na słowo :kox:

Musisz śledzić wiadomości..... sprężarka już jest i dzisiaj wleci do auta ( jak obrobię się zrobią) a najpóźniej jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dopiero szykuję...

do urlopu i zapicia ;-)

Z powrotem masz b5?

nie, b6

musimy się spotkać, żeby wyjaśnić o co chodzi, bo i się kiedyś wydawało, że jest jedno forum.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nową kabinówkę Manna z węglem do sprzedania. Zaszła mała pomyłka przy wysyłce i dostałem dwie kabinówki, szkoda to odsyłać. Kabinówka oryginalna kupiona od dzika z forum. Podrzucę na spot lub gdzieś na miasto przy okazji. Pasuje do Passata B5 przedlifta, Audi A4, Audi 80 Cena 48zł

Kontakt 792-486-472

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dopiero szykuję...

do urlopu i zapicia ;-)

Z powrotem masz b5?

nie, b6

musimy się spotkać, żeby wyjaśnić o co chodzi, bo i się kiedyś wydawało, że jest jedno forum.. :-)

Tam na wzgórzu andersa były spoty klubu audia4clubeu a pod mostem milenijnym są spoty audia4club.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest do wziecia modeo 2000 rok po strzale latarnią w prawą strone 2 jaśki wybite . Jakby ktoś był zainteresowany to dowiem sie szczegółów . Cena na pewno będzie atrakcyjna bo kolega zamienił punkty z promocji WRD na rower :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...