Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale my w sobotę nie pijemy, tylko w niedziele pod mostem... :D Tzn tam spot, a gdzie się wypije to się zobaczy :) ja na sobotni wieczór mam inne plany... :tongue4:

Niestety w niedzielę nie piję bo byłem dzisiaj na rozmowie i dostałem nową pracę także nie moge śmierdzieć bo mam się stawić na 6 rano w starej jeszcze pracuję ale mam urlop tacierzyński potem trzeba będzie pochodzić do dwóch naraz żeby w starej umowa wygasła a nowej nie stracić no i dalej uczyć się niemieckiego.Karol nie dawaj takich zdjęć bo dopiero doszedłem dlaczego mój syn płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

SZczuraz masz ten zawór upustowy blow off i ile za niego

Nie montuj tego gooowna. DV kup lepiej jak już chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest Dv pisz po ludzku ja jestem hydraulik a nie mechanik :wallbash:

google.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem i to samo działanie

inna beczka przyjąłem słupek na drzwi i dobry lakiernik za rozsądną cenę bo są porysowane

Olej. Szukaj sponsora przez zimę.

Co do BLOW I DV to jest różnica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZczuraz masz ten zawór upustowy blow off i ile za niego

mam lezy w czeluściach garażu . Można go zamontować i zobaczyć czy wywala błędy. [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 07:40_________________________________________________

Niestety w niedzielę nie piję bo byłem dzisiaj na rozmowie i dostałem nową pracę także nie moge śmierdzieć bo mam się stawić na 6 rano w starej jeszcze pracuję ale mam urlop tacierzyński potem trzeba będzie pochodzić do dwóch naraz żeby w starej umowa wygasła a nowej nie stracić no i dalej uczyć się niemieckiego.Karol nie dawaj takich zdjęć bo dopiero doszedłem dlaczego mój syn płacze.

nie możesz sie jakoś dogadać ? powinni Ci pójść na rękę szczególnie że to z ich winy musiałeś szukać roboty. Tak czy owak gratuluję nowej roboty. Mam nadzieję że nie będziesz pracował na terytorium wroga tylko we Wro. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuk sołtysowicka 62 [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 12:37_________________________________________________no i komp działa ... złośliwość rzeczy martwych :disgust:

już autko się właśnie tam robi :) jutro odbieram to podziele się opinią :) dzięki za szybką pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kolejne graty do auta ale nie ma kiedy wsadzić :wallbash: może po wtorku jakoś się uda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnno panowie... Czas wybrać się do ojczyzny :gwizdanie: lecę pod prysznic... Do zobaczyska!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się ktoś chciał zesrać w kinie to proponuje nową wersję kasowego jednego z najlepszych filmów S-F lat osiemdziesiątych ''COŚ'' jak by było mało to mnie wysuszyli na sto złotych na estakadzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...