Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

chwila

wstałem ... zjem coś i jak jeszcze jest potrzeba to podjadę

a wczoraj mówiłeś że aku już ledwo zipie :naughty:

To co się wieszało (czujka) to od słabego aku. Dzisiaj to samo się dzieje. On myśli, że go kradną :polew: jakieś dziwne to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

spartan ,a wiosne sprzedajesz :D ? a jak z felami ? :decayed:

jak sie sprzeda to i felgi tez beda na sprzedaz :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 14:46_________________________________________________

Jak tak czytam te posty to ręce opadają...

Narzekacie na wysokie ceny paliw, nowsze auta pala o wiele wiecej niz nasze parówy ...

W nowe auto też zapewne bedzie trzeba zainwestować, bo poprzedni wlasciciel nie zrobil tego, tamtego ...

Ja z moim autkiem jak Kaju zostaje do konca jej dni...

mi głównie o silnik chodzi...mocy mi brakuje :decayed: Gdyby było Q i manual to był by swap a tak pipa :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kle Kle Kle hornet odpalił :naughty:

Teraz to ja jestem sprite a zima pragnienie :polew: S4 siedzi więc lipy nie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już cywilizowanego neta :naughty: play online leci na półkę do czasu następnej awarii :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry. Dzisiaj z rana -13 było przy gruncie. Na szczęście samochodzik odpalił bez stękania.

Nie przyjemnie się jeździ w taki mróz, kierwonica jak z lodu .... :smutas:

Jestem cwaniak i dziś zostawiłem go na firmowym parkingu, żeby nie marznął. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie od przyszłego tygodnia startuję z nową turą pasów transportowych. Cena taka jak zwykle 10 pln kpl zaciąg + pas bez haka.

489f98937d5b0db9med.jpg

hurtem wychodzi taniej :wink4:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 18:44_________________________________________________śpicie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do weekendu embargo :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 00:50_________________________________________________Dzień dobry. Właśnie podniosłem się z wyrka :naughty: Ale żeście stron nayebali ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień nie miałem neta ... myślę sobie że na forum wrze a tu cisza jak makiem zasiał...

Dzisiaj klekot odpalił bez zająknięcia ale za to rozruchowa chmura była słuszna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie UPC ? Już 2 dzień to samo.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niiieee... nie zaciągam ręcznego nawet :wink4: podczas jazdy 2 razy mi się ukazała taka kontrolka+pikanie...[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 19:50_________________________________________________wszystko jasne... mało płynu hamulcowego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę to oblukać jutro jak widno będzie bo teraz to se mogę latarką świecić :bag: myślę że klocki z tyłu się kończą... przednie były wymieniane jakieś 10tyś temu wraz z przewodami.[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 20:12_________________________________________________a płynu wcale tak mało nie ma... kontrolka się zapala podczas gwałtownego przyspieszania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończą się hamulce to i płyn opada. Nie dolewaj za dużo albo pamiętaj przy wymianie klocków o tym żeby płyn wymienić. Bo jak będziesz miał za dużo w układzie to nie dobrze.

Pewnie UPC ? Już 2 dzień to samo.... :gwizdanie:

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-9 luty: Janskie Lazne, Cerna Hora :gwizdanie:

Narty! :dance:

Zazdraszczam... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie UPC ? Już 2 dzień to samo.... :gwizdanie:

Ja mam tele2 i też coś kuleje przy tych mrozach ... albo mój modem się już kończy ciągle musze mu robić twardy reset i po wpisaniu haseł jest ok :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...