Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Dziewczyny

Ja zaraz startuje... jeszcze śniadanie ogarnę i lecę. Miłego spotowania. Odezwę się jak dojadę i podepnę do sieci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko :good: sorry kolego, jakoś dobry humor mi się trzyma z rańca ;) chłopaki na pewno Ci coś podpowiedzą, ja we Wrocku nic nie ogarniam z takich stacji. A czego mogą się czepić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem... to długa historia, swap najpierw nie był dla mnie więc się nie przejmowałem o graty po prostu robiłem (to był projekt gościa u którego pracowałem w warsztacie i z którym to ogarniałem)...później wyszło tak że został u mnie... :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 23:09_________________________________________________a widzieliście nowy projekt Nikolasa? :gwizdanie: B5 5.0TFSI :slina:

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82131

Ten projekt nie taki nowy :gwizdanie: A co do malaka to jaki miał kolor ? granatowy czy czerwony ? [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:43_________________________________________________Kto dzisiaj bedzie na spocie ? nie wiem czy sie szykować czy grzać dupe w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie znam nikogo kto by miał swapa w tym kolorze i kto by prowadził warsztat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie znam nikogo kto by miał swapa w tym kolorze i kto by prowadził warsztat :decayed:

ten warsztat był w Kiełczowie, świeżo otwarty kiedy tam pracowałem (jakieś 1.5roku temu) i nie wiem czy przetrwał do dzisiaj bo sytuacja była tam nieciekawa...dlatego długo tam nie porobiłem :wink4:

a swapa zabrałem w rozliczeniu...potrzebowałem kasy i szybko się sprzedał :)[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 12:19_________________________________________________http://forum-subaru.pl/bb3/viewtopic.php?f=4&t=5510

To ten warsztat...jednak istnieje i chyba ma się dobrze :)

Ale z tym "tanio" to pojechał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzi Audi 1.8 w turbo:D Panowie, mnie coś rozkłada chyba choroba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sorry :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 17:42_________________________________________________dzisiaj doszedłem do wniosku że przysłowie- "niedzielna praca w gówno się obraca", jest prawdziwe :disgust:

poskładałem dzisiaj młodej skutra do kupy, ja do odpalania a tu warczy jak 600 w 2-suwie :kox: nawet nie wiem kiedy urwałem szpilke w głowicy od komina :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem na rolce w pipe :decayed: Nie miałem trakcji na 2 i 3. Do 140 trzymaliśmy się mniej więcej na równo. 330xd po czipsie. Za tydzień powtórka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba poszukać suchego asfaltu :> czyli bardzo mały wóz górą BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...