Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

po raz kolejny skończyłem wypompowywać wodę :disgust: masakra jak są roztopy bo wszystko z drogi dojazdowej leci w dół po podjeździe do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Mały zarejestrowany - Mateusz. Jakbym się nie pojawił w USC to by dostał imię z urzędu np. Hipolit albo Gerwazy. :polew:

Sami zameldują a PESEL po 3 tygodniach pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały zarejestrowany - Mateusz. Jakbym się nie pojawił w USC to by dostał imię z urzędu np. Hipolit albo Gerwazy. :polew:

Sami zameldują a PESEL po 3 tygodniach pocztą.

14 dni masz na zarejestrowanie... :gwizdanie: Kurde mi się dowód skończył i mam czekać na nowy do 14 marca a termin na 21 Jak mały wcześniej będzie chciał się pojawić to zonka ojciec yehbnie na starcie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet jak się zrobiło ciepło to dalej masz te przycinki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet jak się zrobiło ciepło to dalej masz te przycinki ?

Dzisiaj cały dzień pełen ogień i nic... nie ma reguły. Ja myślę, że to tam gdzie kiedyś był box i trzeba tam polutować i w kurczki wsadzić.

Może w sobotę jakoś się ustawimy jak będziesz miał czas. Ja nie mam gdzie i jak tego zrobić. Tam jest porobione na kostki (robił to druciarz jakiś) a ja nie miałem nigdy czasu, żeby się za to zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy bo nerwowo nie wytrzymam :angry:

Dlaczego nie moge usunąć błędu poduszki...? :disgust:

01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)

32-00 - Resistance too High

Kasuje, kontrolka gasnie na sekunde i znowu się pojawia :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy bo nerwowo nie wytrzymam :angry:

Dlaczego nie moge usunąć błędu poduszki...? :disgust:

01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)

32-00 - Resistance too High

Kasuje, kontrolka gasnie na sekunde i znowu się pojawia :disgust:

Masz osłonę od silnika ? Może gdzieś złapała wody i "podmokła" albo kostkę trzeba zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by musiał mieć raczej konkret japy w podłodze, skoro poduszka pasażera wody dostała... Ja bym stawiał na odpięcie wtyczki, skoro mu cały czas wyrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ta wtyczka się znajduje? nie chce pól auta wybebeszyć żeby się okazało ze wtyczka w jakimś zakamarku jest...

A osłony od spodu nie ma[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:08_________________________________________________Dodam jeszcze, że niedawno kasowałem i po kilku dniach znowu to samo... też myślałem o wtyczce ale nie wiedziałem gdzie ją zlokalizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, zapytaj w Battalionie, tam chłopaki co chwile rozbebeszają auta, na pewno będą wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że to któraś pod kierownicą za skrzynką bezpieczników... Tylko która... :mysli:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:26_________________________________________________A jak rozepnę tą wtyczke od poduchy to mi nie pierd@!nie? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wyłączysz zapłon i Ci nic nie yebnie... Bez obaw. Jak jak zmieniałem licznik na FIS i manetki, to nawet kluczyk w stacyjce miałem wsadzony, tylko wyłączony zapłon, ściągnąłem kierę, potem założyłem, podpiąłem kompa, to nawet mi błąd nie wyskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko... jak nie zlokalizuje która to konkretnie wtyczka to wszystkie sprawdze i tyle... a jak nie pomoże to pewnie taśma :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko... jak nie zlokalizuje która to konkretnie wtyczka to wszystkie sprawdze i tyle... a jak nie pomoże to pewnie taśma :disgust:

taśma też może być. Mi w poprzednią zimę się zapaliła na autostradzie jak ciąłem do Wrocka... nie mam osłony więc gdzieś chlapnęło. Skasowałem błąd i nie odzywała się od tamtej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...